Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Freelance İşleriniz için Yazabilirsiniz - Türkiye Geneli

Keremkarby

🌱Yeni Üye🌱
Freelance İşleriniz için Yazabilirsiniz

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Adobe Tasarım Programlarına Hakimim, Ayrıca 3D amatör tasarımlarda yapmaktayım.

İş deneyimi ve içeriği: 5 Yıldır Sektörün içindeyim ve farklı pozisyonlarda farklı firmalarda çalıştım. Baskıya dair her türlü işi profesyonel bir şekilde hazırlayabilir ve sorunsuz teslim edebilirim.İşletmeniz için güven verici ve iddaalı bir logoya mı ihtiyacınız varsa. Kurumunuzu tanıtacak broşür, kartvizit veya diğer basılı materyallerin tasarımda size yardımcı olmak için buradayım. Sizi ve işletmenizi profesyonel bir şekilde duyurmakta ve tanıtmakta size yardımcı olmak isterim. Ayrıca her türlü tanıtım Afişi, Web siteniz için banner talebinde bulunabilirsiniz.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: İşletmeniz için güven verici ve iddaalı bir logoya mı ihtiyacınız varsa. Kurumunuzu tanıtacak broşür, kartvizit veya diğer basılı materyallerin tasarımda size yardımcı olmak için buradayım. Sizi ve işletmenizi profesyonel bir şekilde duyurmakta ve tanıtmakta size yardımcı olmak isterim. Ayrıca her türlü tanıtım Afişi, Web siteniz için banner talebinde bulunabilirsiniz.

E-posta: karabay.kerem@gmail.com

Telefon: 0536 381 41 75

Son düzenleme:

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.