Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Profesyonel Freelance Grafik Tasarım

menefrega

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.burakkomurcu.com
— Yaşadığınız şehir: ** istanbul / Anadolu Yakası

— Kullandığınız programları ve seviyeleri:

ps: prof. seviye
fh: prof. seviye
ai: prof seviye
fla: orta seviye
aep: orta seviye
indd: yüksek seviye

— İş deneyimi ve içeriği:

Freelance/Parttime 5 yıllık çalışma tecrübesi ardından Marmara GSF öğrencilik hayatına girdiğim için freelance yada parttime çalışabileceğim ajanslar arıyorum... Masaüstü yayıncılık.... Logo&Kurumsal Tasarım.... Web tasarım ve uygulamalarında grafik tasarımlarını zamanında ve kaliteli bir şekilde alabilirsiniz..

—Kendiniz hakkında açıklama:

Çalışma prensimi olarak genel brief alındıktan sonra il taslaklar hazırlanır ve sunulur. Onaylanan çalışma üzerinden devam etmek için %40 lık ön ödeme alınır ve çalışmanın kalan detayları-eksikleri tamamlanır. İş bitiminde kalan %60 lık kısım 7 gün içinde tahsil edilir.

İlgilenen ajanslar yada kişiler pm gönderebilir.

Saygılarımla

Burak Kömürcü

Not: Mail yolu ile yada dosya sunumu ile portfolyo sunabilirim...

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. 2. El ürün satıcısı ve bu ilanlara cevap yazarak ürün almayı düşünen her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları veya sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

Doktorno

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.perilimarket.net
EMPRİME DESEN BÜROSU AÇMAK İSTEYEN DESİNATORLERİN DİKKATİNE !!!
----------------------------------------------------------------------
ASLINDA DEVRETMEK İSTEMİYORUM FAKAT ;
YURT DIŞINA AİLEMİN YANINA TAŞINACAĞIMDAN DOLAYI HAZIR MÜŞTERİLİ EMPRİME DESEN BÜROMU CÜZZİ BİR RAKAMA DEVREDİYORUM . İŞYERİ İSTANBUL / YENİBOSNA ' DADIR . OFİSTEKİ TÜM EKİPMANLAR VE CİHAZLAR YENİDİR . ( BASKI CİHAZI , BİLGİSYARLAR , DEKOR CONSEPT , MİNİ BAR BUZDOLABI vs ... ) .
SABAH GAZETESİNDEDE İLANIM VAR .
KİME NiYET KiME KISMET . ALLAH YAZDIYSA OLSUN . Teşekkürler .
----------------------------------------
İmza & İlgili kimlik : ORHAN BULGAZ
CEP NUMARAM 1 / GSM ( Mobile Phone 1 ) : *************
CEP NUMARAM 2 / GSM ( Mobile Phone 2 ) : *************
Firma telefonu : *******

İSTANBUL / YENİBOSNA ( Avrupa yakası )

GLYSE

🌱Yeni Üye🌱
Bana bir oyun için loading screen lazımdı. Profesyonel çizebilecek birini arıyorum. Tek bir resim. Elimde oyundan bir görüntü var o görüntüyü profesyonel şekilde gerçekçi bir hale getirecek bir tasarımcı arıyordum. İstediğim tek bir resim ilgilenecek arkadaşlar varsa bana özelden yada glyse@hotmail.com adresinden ulaşırsa sevinirim.