Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Tikali Kafa Problemİ

isra

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Infiniti marka dijitali var bendede fakat mavi kafa tıkalı açamadım bir türlü siyah ve mavi kafa yerlerini değiştirsem olur mu mavi zemin basarken ince ince pas çizgileri belli oluyor. Onu yok edemedim. Kalibrasyona bakıyorum tam oturuyor. Ama baskıda belli oluyor. Makineye solvent bastığım zaman mavi kafada 1 adet delikten sola doğru atıyor solventi bunu açamadım nasıl açılır acaba ayrıca malzeme ile kafa yüksekliği 4 mm olmalı bu yükseklik oranı koruyucu kafa ile mi yoksa sadece makinenin kendi tablası ile mi 4 mm olmalı.
Saygılarımla…

SKYTH

🌟Usta Tasarımcı🌟
İnfİnİtİ Marka Dİjİtalİ Var Bendede Fakat Mavİ Kafa Tikali Açamadim Bİr TÜrlÜ Sİyah Ve Mavİ Kafa Yerlerİnİ DeĞİŞtİrsem Olurmu Mavİ Zemin Basarken İnce İnce Pas Çİzgİlerİ Bellİ Oluyor Onu Yok Edemedİm. Kalİbrasyona Bakiyom Tam Oturuyor. Ama Baskida Belli Oluyor. Makİnaya Solvent BastiĞim Zaman Mavİ Kafada 1 Adet Delİkten Sola DoĞru Atiyor Solventİ Bunu AÇamadim Nasil AÇilir Acaba
ayrıca malzeme ile kafa yüksekliği 4 mm olmalı bu yükseklik oranı koruyucu kafa ilemi yoksa sadece makenanın kendi tablası ilemi 4 mm olmalı. Saygılarımla

Siyah kafa ile maviyi degiştirmek geçici bir çözüm kafa xaar 128 ise ultrasonic temizleyici bir probleminizi çözebilir. Kaliteli bir solventte 1 - 3 gün arasında kalan kafalarda ara ara solvent basıp çekerek genelde iyi sonuçlar alınabiliyor.Ben genelde makinaların kafa tabla yüksekligini makinanın baskı yüzeyinden 3 mm ye ayarlatıyorum kalın malzemede ise 4-5 mm arasına arka ısıtıcılı makinalarda genelde problem çıkmıyor.

atamec

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.inkbank.net
Öncelikle kalib. ayarların oturduğuna eminsen FEED ayarlarını kontrol et. Daha sonra malzemeye oturan kavuçuk ayakların basıncına bak gevşemiş olabilir. Diğer soruna gelince mavi ile siyahı yer değiştirebilirsin sorun çıkmaz ancak INFINITI'de HEAT VOLTAGE ayarlarınıda değiştirmeyi unutma. 1 delik kayması sorun yaratmaz bu sorunu gideremek için solventi yarıya kadar bas ve geri çek şiringanın içine bak tortu varsa bir iki defa daha uygula bu işlemi eğer tortu yoksa yapılabilecek tek şey o kaçağı önemseme

isra

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İsra

Yardımlarınız için teşekkür ederim çok sağolun iyi çalışmalar Bu arada makinem infiniti yf 8160