Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

phaeton mu?maxima mı?

arkanreklam

🌱Yeni Üye🌱
yeni 1 baskı makinesi almak istiyoruz, hadi bakalım söyleyin ataline nın seiko kafa phaeton numu?optimum un konika kafa maxima sımı?

Benzer konular

egevatansever25

🏅Acemi Tasarımcı🏅
valla konikalar cıkalı usun saman oldu ama onların konica servisinde bi arkadasım bana sakın alma dedi cunku seminlerde kesme problemi yasarsın nem sorunucok cincikli bi makina sorunlu yani konica kafa sistemi opturmadı hic ne derelerse yalan bana stabil calısan tek bi konika ghosteremesler

seikoya gelince seiko ilk cıktıgında aslında cok pahalı idi 160 lıgı 65000 euro falan sonra hatta o bi ara signmate drgisine bi numune koymuslardı n10 cm lik bi bira resmi insanlar hayerete dusmustu o zamnalar sadece 128 vardı sonra bu kafaları buuyk ebatlara koydular ama yemedi sindi o phateon denilen makinadan samsunda bi arkadas aldı girgin reklam halil atalinenin sahibinin abisi olan kişinin long color makinalarla kotu izlenimi yusunden samsunda kimse almazdı ondan aslında ilk girgin aldı sindi 2 ay icinde 3 tane daha satıldı secimde durmadan calıstı sindi seiko da bi sorun yok cunku kafaya özel bi termostat takmıslar tıkanma sorununu ise devamlı boya ufleyen bi sistem koymuslar ama fgasla boya harcamıyo ve bu kafaların biseyini farkettim ilk actıgında yavas baskı yaptırcan snra hıslancan bu ne bicim bi makina kafası ise calsıtıkca ısınıcana dahada iyi basıyo semin memin dinlemiyo saatlerce baskı yapabiliyo ama suda bi gercek programları nac dijitalin programı ile aynı farklı marginler kullanıyolar onu asamadılar bence oyle bi makinaya cok gusel bi program yaptırılabilir 20000 dolar 30000 dolar harcıcan gerekirse adobe ye yaptırcan :D

usun lafın kıssası pimapen le kapatacan bolme yapacan klimayı alacan nem ve ısı 25 ila 30 arası olcak sabahlara kadar bas 4 pas basmıcaksın cunku bunun 3 pası en iyisi saate en kout 40 metre alırsın

optimumreklam

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.optimumreklam.com
valla konikalar cıkalı usun saman oldu ama onların konica servisinde bi arkadasım bana sakın alma dedi cunku seminlerde kesme problemi yasarsın nem sorunucok cincikli bi makina sorunlu yani konica kafa sistemi opturmadı hic ne derelerse yalan bana stabil calısan tek bi konika ghosteremesler

Eger istanbula gelirseniz size 200 adet sorunsuz çalışan gösterelim. Yok eger Samsunda görelim isterseniz Özboylan reklama gelin çarşamba günü gösterlim orada size makineyi. Eğer amacınız sadece çamur atmak değil ise. Ne dersiniz?

janjan41

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.olbiaprinter.com
seikonunda konikanında baskıları süper hızlarıda kabul edilebilir hızda kullanıcılara bakarsan kaliteleride servisleride iyi

benim merak ettiğim ise boyaları
pheaton 35 pl tam solvent olabilir ama maximanın 14 pl kafaları büyük ihtimal ecosolventtir
eco solventlerin dış mekan dayanımları tam solventlere göre zayıf bu yüzden seikolu pheaton bir adım önde ama konicalı maximada baskı olarak 1 adım önde

optimumreklam

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.optimumreklam.com
seikonunda konikanında baskıları süper hızlarıda kabul edilebilir hızda kullanıcılara bakarsan kaliteleride servisleride iyi

benim merak ettiğim ise boyaları
pheaton 35 pl tam solvent olabilir ama maximanın 14 pl kafaları büyük ihtimal ecosolventtir
eco solventlerin dış mekan dayanımları tam solventlere göre zayıf bu yüzden seikolu pheaton bir adım önde ama konicalı maximada baskı olarak 1 adım önde

Madem eco solvent niye 2 yıl solmuyor. Madem ecosolvent niye büyük bütün firmalar Seikoyu değilde Konicayı tercih ediyorlar?

abdullah005

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ekosolventler dış mekana ne kadar dayanabiliyor.2 yıl var mı?yoksa daha mı aşağı?

N/11

👑Efsanevi Grafiker👑
ekosolventler dış mekana ne kadar dayanabiliyor.2 yıl var mı?yoksa daha mı aşağı?

makinasına göre folyosuna göre kullandığın folyoya gore değişir.Duruduğu yere görede.Bizim yaptığımız baskı 3 ay içinde solduğuda oldu :) 5 yıl olup solmayanlada oldu

rockorna

🌱Yeni Üye🌱
1 yıldır ataline'den aldığımız phoeton seiko 3,20 kullanıyorum.ve bu makine ile genç odası baskıları yapıyorum.yani full iç mekan baskısı yapıyorum. eğer makinenin ısısı,voltajı vb. gibi ayarları iyi ise gayet mükemmel sonuçlar veriyor.evet problemleride var ama marifetleri kadar değil.tavsiye ederim...

bartinli_cakabo

🌟Usta Tasarımcı🌟

hocam bugün makinaları müşterilerinde bizzat inceleme fırsatını buldum....
On numara baskı yapıyorlar...Müşterileride bu makinadan memnun.....
Ben şahsen inanamadım....
İç mekan kalitesinde dış mekan baskı yapıyor.....

Kesinlikle baskı kalitesini görmeniz lazım görmeden bu tarz yorumlar yapmanız çok yanlış....

xerkan

🌱Yeni Üye🌱
ben samsun özboylanreklam 'dan serkan optimumreklam dan satın aldığımız maxıma makinamızın kalitesini ve baskı hızını görmek isteyenleri bekleriz.

SKYTH

🌟Usta Tasarımcı🌟
ben samsun özboylanreklam 'dan serkan optimumreklam dan satın aldığımız maxıma makinamızın kalitesini ve baskı hızını görmek isteyenleri bekleriz.

Makinanız kaç kafa ve kaç kafa ile baskı yapabiliyorsunuz?

lessthenzero

🌱Yeni Üye🌱
Phaetonmu ? Maximamı ?

Öncelikle makina değil satıcısının karakteri önemlidir.Her iki makinanın tedariğini yapan kişileri yakından tanıyorum ve geçmişte de kendileriyle ticaretimiz oldu.Günümüzde de çalışmaktayız.Aldatıcı senaryolarla, tutulmayan sözlerle,bilinçsiz teknik servis hizmetiyle müşteriyi korumaya değil kendi ceplerini doldurmaya çalışanlardan bahsedeceksek maxima bence 1 değil çok adım öndedir. Basiretli tüccar ayrımını yapabilen her tüketici gönül rahatlığıyla optimumu tercih edecektir.

janjan41

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.olbiaprinter.com
Madem eco solvent niye 2 yıl solmuyor. Madem ecosolvent niye büyük bütün firmalar Seikoyu değilde Konicayı tercih ediyorlar?

sizdeki bu büyük firmalar saplantısnı çözemedim sizde bırakın bizim gibi küçük firmaları büyüklere çalışın ozaman ayrıca söylediklerimi iyi okuyun ben eco solvent kötü dayanıksız demedim tam solventlere göre dayanıklılığı daha zayıf dedim

xerkan

🌱Yeni Üye🌱
makinamız konica 8 kafa 4 renk (cmyk) 1440 dpi

ADK3434

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Sayın arkadaşım bende 10 yıldır reklamcıyım tek bır sey soylemek ısterım tum cıhazları gordum kullanan arkadaşlar var ama ben çok araştırdım ve en sonunda Atalıne firmasından phaeton 6 renk 6 kafa cihaz aldım ve çok memnunum çok guzel makıne tavsiye ederım birde özür dileyerek atalıne fırması her zaman kullanıcılarının yanında diğer firmalar gıbı bu sıtedede reklam yapmıyor satıcı firmaların bu sitede laflarla satış yapması yanlış mesala optımum reklam bunlar yakışık olmuyor bırakında ınsanlar bu sitede üretım yapanlarla konuşsun ve dertlessın

BRK REKLAM

🌱Yeni Üye🌱
dostum ben çok araştırdım şuan ataline phaeton seiko solvent üstüne cihaz tanımam hem mekanık hem elektronık hemde baskı kalitesi ile çok güzel ve bunlardan ziyade alacağın firma kalitesi çok önemli firma her zaman yanında diğer firmalar gibi arkanda olmaz iyi çalışmalar brt reklam

BRK REKLAM

🌱Yeni Üye🌱
adk3434 arkadaşa katılıyorum optımum reklam neden siz bu sıtede yorumlar yapıyorsunuz bırakında bizler kendi aramızda konuşalım sizden başka bu sitede yorum yapan yok bence yakışıksız bu durum yeniden söylüyorum ataline babamın firması değil firma olarak ve çalışanlar olarak hepsi kaliteli insanlar ve sattıkları ürünler buyrun banada gelin yerim istanbulda uygun olursa tel ve adresimide verebilirim 6 renk 6 kafa paheton cihazım var ve 2 yıldır kullanıyorum çok memnunum ve benim etrafımdaki tüm reklamcılarda phaeton var ataline firması kurdu

babayorgun

🏅Acemi Tasarımcı🏅
slm arkadaşlar bende myjet konica kafa makına var çok süperr bişeyy alalı 4 ay oldu daha bi sorun yaşamadım avea reklamdan aldım servis destegide çok iyii

janjan41

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.olbiaprinter.com
satıcılara kalsa en iyisi herzaman kendi sattıklarıdır
kullanıcıların coğu ise kendi kullandığı makainelerin iyi olduğunu söyler

peki arkadaşlar her iki makineninde iyi kaliteli olma olasılığı yokmu illa eleştirilmelimi