Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

corelde renk kartelası nasıl yapılır

hasansantalu

🌱Yeni Üye🌱
herkese selam arkadaslar corelde renk cartelası yapmak istiyorum yani bu renk kartelasını bı mazemeye baskı yapıp göz onunde olacak ısım ve numarasıyla bana yardımcı olursanız sevınırım

Benzer konular

thematrix

♾️Grafik Gurusu♾️
umarım işinize yarar
97074591df1.jpg

mr.tar

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
global macros icersindeki " create color swach " secenegi ile kullandigin renk paletini otomatik olusturabilirsin (macrolarin icersinde bulamiyorsan google da globalmacros.gsm diye aratirsan bulabilirsin) ancak bu sana sadece kullandigin renk paletinin dokumunu verir,, bence bunun yerine daha once forumda verilmis olan pantone skalasini kullansan daha verimli olur diye dusunuyorum sonucta sadece senin renk paleti degil bilinen tum renklerin dokumu var istersen pdf corelde acar renklleri yanyana ekranda da kontrol edebilirsin, oldukcada saglikli bir karsilastirma olur,, kolay gelsin

hasansantalu

🌱Yeni Üye🌱
teşekkür ederim ilginiz için ama benim istedigim bunlar degil benim istedigim corel deki mevcut CMYK renklerini(pantone) numarası ile beraber baskı almak istiyorum

josef29

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.bayrakci.com
bende cartela var ve 10deger aratatark dan 100e kadar veaşagıya 0 a kadar degişik cmy,myk,cyk kombinasyon renkler var belki işinize yarar bu bilgisayarda yok en kıssa zamanda gönderririm

Son düzenleme:

rgrgn

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Renk kartelası

bende cartela var ve 10deger aratatark dan 100e kadar veaşagıya 0 a kadar degişik cmy,myk,cyk kombinasyon renkler var belki işinize yarar bu bilgisayarda yok en kıssa zamanda gönderririm

Elinizde olan kartelayı upload edip buradan paylaşabilirseniz çok sevinirim. Her grafikere çok gerekli.

1452

🌱Yeni Üye🌱
renk paleti

pekı arkadaslar bırkac rengın karısımıyla olusturdugumuz rengı renk kartelasında tek renk dıye tanıtabılırmıyız.
örneğin bu bırkac rengın karısımıyla olusturdugumuz rengı dıs hat dolgu rengı olarak kullanmak ıstıyorm

tesekkurler

nessto

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
t.me
arkadaşlar elimde mevcut bir boya kataloğunun kartelası var bunu dijital ortama nasıl taşırım benim için çok önemlii lütfen yardım edin