Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

goandteach E-broşür çalışması

goandteach

🌱Yeni Üye🌱
Kullanıcılarımıza e-broşür göndermeyi düşündük ve bir şeyler tasarlattık. Yapıcı eleştirilere ihtiyacımız var. Yol gösteren arkadaşlara şimdiden çok teşekkürler.

bMsWE.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

goandteach

🌱Yeni Üye🌱
İnsanları cezbetmek ve problemlerini ortaya çıkarmak amacıyla böyle bir çalışma yaptık.

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
İnsanları cezbetmek ve problemlerini ortaya çıkarmak amacıyla böyle bir çalışma yaptık.

İnsanları siyah zeminli ve bol soru alanlı bir çalışma ile cezbedebileceğinizi düşünüyorsanız başarılar.

Zaten eğitim sektörünün hallaç pamuğu kıvamında olmasından ve kafa karışıklığı yaratmasından dolayı basit tasarımlı çalışmalar her zaman daha başarılı ve iyi sonuçlar vermiştir.

Ayrıca forum kurallarına göre yükleme yapınız. İletişim bilgilerini yayınlamak forum kuralları gereği yasaktır.
Tasarımda yazı alanlarını belirlemek için lütfen hayali adres bilgileri kullanınız.

goandteach

🌱Yeni Üye🌱
İnsanları siyah zeminli ve bol soru alanlı bir çalışma ile cezbedebileceğinizi düşünüyorsanız başarılar.

Zaten eğitim sektörünün hallaç pamuğu kıvamında olmasından ve kafa karışıklığı yaratmasından dolayı basit tasarımlı çalışmalar her zaman daha başarılı ve iyi sonuçlar vermiştir.

Ayrıca forum kurallarına göre yükleme yapınız. İletişim bilgilerini yayınlamak forum kuralları gereği yasaktır.
Tasarımda yazı alanlarını belirlemek için lütfen hayali adres bilgileri kullanınız.

Görüşünüzü ekip arkadaşlarım ile birlikte değerlendireceğiz. Değerli düşünceleriniz için çok teşekkürler.

Kurallar konusunda bilgilendirdiğiniz için teşekkürler.

yahup

🌱Yeni Üye🌱
sol alt köşedeki web adresini okuyamadım malesef :)

Ultio

Magic & Mayhem
♾️Grafik Gurusu♾️
sol alt köşedeki web adresini okuyamadım malesef :)

Forum kurallarına göre çalışmalarda gerçek bilgiler kullanılması yasaktır.
Yönetici arkadaşlar uyarı yazıp değiştirmişler.

Maalesef sizinde forum kurallarını okumanız size fayda sağlayacaktır.

yahup

🌱Yeni Üye🌱
yukarda yazan frima adı gayet açık ve net bi şekilde görülüyor.
Forum kurallarını okumadım farkındaysan yeniyim, ama yukarda frimanın adının gayet net yazıp, altında web adresinde öyle bi olay olmasına bi anlam veremedim.
Madem gerçek frimalar kullanılması yasak, değiştirilmiş.
Yarım yapılmaktansa hiç yapılmasa daha iyi olurmuş veya 2 si birden bi sansür alabilirdi :)
Bana fayda sağladı umarım mantıklı olanı yaparak sizde faydalanırsınız :)