Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Video kurgucu - Türkiye Geneli

SARP MEDYA

🌱Yeni Üye🌱
Video kurgucu

Program/Seviye: Edius, FinalCut, Adobe Premiere Pro programlarından en az birini çok iyi kullanabilen ve artı olarak After Effect bilenler tercih edilecek

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Çok farklı projelerimizde yer alacak genç, dinamik ve programları sorunsuz kullanabilen arkadaşlar arıyoruz. İşyerimiz Avrupa Yakasındadır.(Sarp Medya Grubu)

E-posta: smedyagrubu@gmail.com

Benzer konular

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Berlaquettin

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Verdiginiz ilana mi sayginiz yok, ilaniniza bakipta mail atanlara mi sayginiz yok anlamiyorum bir turlu, en azindan "aldik mailinizi tesekkur ederiz degerlendirip size geri donus yapacagiz" yazmak mi zor geliyor yoksa yazmaya deger mi gormuyorsunuz?

Ama pardon unutmusum siz isverensiniz degil mi bizlerde verdiginiz ilana ususen sinekleriz, sonucta siz lutfedip birimizi sececeksiniz, bizim icin zaman ayirip ilan bile vermissiniz, kusura bakmayin izin almadan sitem ettim size, vaktinizi caldim [tabi okumaya deger gorurseniz]