Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

indesign postscript kayıtta cmyk sorunu

shehyd

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar merhaba,
indesign'da hazırladığım bir çalışmayı postscript olarak kaydedip (bu arada yazdırmadan önce "composite leave unchanged" kısmını seçiyorum) pdf yaptığımda verdiğim bütün linkler 4 renk oluyor yazılarda sıkıntı yok yazılar tek renk. Ne yapmama gerekiyor? Bu arada sayfa sayısının çok olmasından mı kaynaklıdır yoksa dosyanın ağır olmasından mı bilmiyorum export yaparak direk pdf çıktısı alamıyorum.

Benzer konular

grafikerler

🌱Yeni Üye🌱
Dosyanız kaç mb'lık. Bazen öyle saçma sorunlar oluyor.
Sayfa belirterek, kısım kısım pdf almayı dene.

ThreeBuddha

🏆Pro Tasarımcı🏆
arkadaşlar merhaba,
indesign'da hazırladığım bir çalışmayı postscript olarak kaydedip (bu arada yazdırmadan önce "composite leave unchanged" kısmını seçiyorum) pdf yaptığımda verdiğim bütün linkler 4 renk oluyor yazılarda sıkıntı yok yazılar tek renk. Ne yapmama gerekiyor? Bu arada sayfa sayısının çok olmasından mı kaynaklıdır yoksa dosyanın ağır olmasından mı bilmiyorum export yaparak direk pdf çıktısı alamıyorum.
postscript kaydetmenize gerek yok, indesignın pdf motoru son derece stabildir ve düzgün çalışır. Menülerden file>adobe pdf presets kısmından amacınıza uygun preseti seçerek sorunsuz pdf oluşturabilirsiniz