Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Reklam Ajansımıza Stajyer Aranmaktadır - İstanbul

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

YourBrain

🌱Yeni Üye🌱
Reklam Ajansımıza Stajyer Aranmaktadır

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: İşle ilgili açıklama: Yeni açılmış olan "YOURBRAIN YAYINCILIK REKLAM TASARIM VE PAZARLAMA LTD. ŞTİ." ünvanlı şirketimiz için grafik tasarım bilgisine sahip, örnek çalışmalarını gösterebilecek üniversite stajyeri arkadaşlar aranmaktadır.

İstanbul 4. Levent'te bulunan butik bir ajansız. Grafik tasarım program bilgilerine sahip, kendini geliştirmek isteyen, sorumluluk alabilecek, genç arkadaşlar ile ilerlemek istiyoruz.

Stajyer arkadaşlar kesinlikle getir-götür işleri ile ilgilenmeyecek olup, tamamen bilgi ve becerileri dahilinde işleri yapıyor olacaklardır.

Cv ve örnek birkaç çalışma ile sadece mail adresimize başvuruda bulunmanızı rica ederim. zorunlu stajı olmayan fakat gerçek bir ajans tecrübesi yaşayıp, gerçek projelerde yer almak isteyen üniversite öğrencisi arkadaşlar da başvuruda bulunabilir. Başvuruda bulunan arkadaşların şirketimizden beklentilerini de mail ile belirtmeleri faydalı olacaktır.

yourbrain.com.tr

E-posta: fikret.topaloglu@yourbrain.com.tr

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

furkansoygur

🌱Yeni Üye🌱
Vermiş olduğunuz mail adresine başvurumu yolladım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...