Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Animasyon Tanıtım Filmi - Freelance - Türkiye Geneli

allence

🌱Yeni Üye🌱
Animasyon Tanıtım Filmi - Freelance

Program/Seviye: Proje bazlı freelancer olarak teklif almak istiyoruz. Tecrübesi ve portfolyosunda benzer işler bulunan arkadaşların başvurmasını tavsiye etmekteyiz.
Lütfen talep ettikleri miktarı başvurularında belirtsinler.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: İstediğimiz animasyon bu sitedeki video benzer olacak. thevoltapp.com/tr/

Senaryo

Merhaba,

Bu Ali. Ali'nin bel rahatsızlığı var. Ali'nin haftada 3 kere kliniğe gidip ev egzersizleri yapması gerekiyor. Ancak Ali fizyoterapistin verdiği egzersiz programını ya yapmıyor , ya anlamıyor ya da yanlış yapıyor. Böylece Ali'nin iyileşme süresi uzuyor.

Bu durumu gören fizyoterapist Ali'ye Vexrob üzerinden bir egzersiz programı oluşturuyor. Vexrob Ali'ye egzersiz yapması gereken zamanları hatırlatıyor.

Ali sisteme girdiğinde programını görüyor. ve programdaki egzersizleri izleyerek doğru bir şekilde yapıyor. Ali programı her tamamladığında gelişimi ile ilgili geri bildirimde bulunuyor. Fizyoterapist bu geri bildirimleri görüp Ali ile birlikte değerlendirebiliyor.

Vexrob sayesinde fizyoterapistin işi daha kolay. Ali ise daha kısa sürede iyileşmenin mutluluğunu yaşıyor.

Vexrob, sağlıklı yaşam asistanı.

E-posta: gnrbyrm@gmail.com

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Berlaquettin

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Selamlar,

Cizimler ve seslendirme sizden mi gelecek yoksa sizden sadece senaryo gelecek geri kalan tum detaylar bize mi ait?

Iyi gunler