Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Sosyal Medya Videoları - İstanbul

oeb

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Sosyal Medya Videoları

Program/Seviye: Adobe; After Effect, Premier, Photoshop.
Edius
Final Cut
Avid.

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar: İletişim halinde paylaşılacaktır.

İşle ilgili açıklama: Selamlar,

Sosyal Medya'da yani Instagram, Facebook ve Youtube kanallarınızda yayınlamak istediğiniz videolar için size hızlı çözümler sunabilecek bir ekibiz.

Bilindiği üzere küçük ve büyük işletmeler artık sosyal medya reklamlarını aktif bir şekilde kullanıp rakiplerine oranla daha çok ön plana çıkıyor ve tercih ediliyorlar. Bu noktada sadece bir fotoğraf yeterli olmuyor, videonun gücü keskin bir biçimde öne çıkıyor. Viral reklamlar, kaliteli senaryolar daha akılda kalıcı bir etki oluşturuyor.

Yaptığımız işin tanımı şu şekilde;
- Kişilere ve şirketlere sattıkları ürünün veya hizmetin tanıtım-reklam filmi hazırlamak.
- Çekim gerektiren ya da imajlardan oluşan bir tanıtım filmini bütün halinde tamamlayıp sizlere sunmak.(Çekim, Müzik, Kurgu, Seslendirme ve yayın)

Bunun yanısıra kişisel Vlog, Sosyal Sorumluluk Filmleri, Event (etkinlik) Videoları da iş tanımımızın içerisinde bulunuyor.

Freelance veya sözleşmeli olarak iş akışı sürdürebiliriz.
Dilerseniz Şişli'deki ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.
İletişim için iletişim bilgilerini ekliyorum.

E-posta: onuralefe@gmail.com

Telefon: 541 626 50 74

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

oeb

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İlan Günceldir!