Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Sınav Kitapçıgı Kapak Çalışması

karmaskesi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Etüd Merkezine yaptıgım Sınav Kitapçığı Kapak Çalışması Yorumlarınızı bekliyorum...
almasj9.jpg

Benzer konular

mapuskus

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.mustafaduzenli.com
Bence gayet hoş çalışma.. ellerine sağlık.. yalnız orada merak ettiğim neden çatı imajı kullandığın ?

miço

🌟Usta Tasarımcı🌟
1. gelecek dershanecilik, başarı, gelecek ne demektir ben anlayamadım. çok karışık...
2. arka kapak yazısı düzensiz paragraf başını çok içerden vermişsin 5mm idealdir.

tuba

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok güzel çalışma eline sağlık çalışma çok güzel olmuş bende dersanede örnek olarak kullanabilirmiyim.

karmaskesi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok güzel çalışma eline sağlık çalışma çok güzel olmuş bende dersanede örnek olarak kullanabilirmiyim.

begendigin iiçin teşekkür ederim aynısını kullanmamak şartı ile (tabikii benzerini yaparak) kendini geliştirebilirsiniz.

karmaskesi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
1. gelecek dershanecilik, başarı, gelecek ne demektir ben anlayamadım. çok karışık...
2. arka kapak yazısı düzensiz paragraf başını çok içerden vermişsin 5mm idealdir.

aslında karışık olması beni çok ilgilendirmiyor sonunçta onlar bunu kurumsal kimlik olarak kullanıyorlar.
2. olarak arka kapak yazısı gerçekten söyledigin gibi biraz düzensiz uyarın için teşk. ederim.