Yazıyı Kalınlaştırma

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - Yazıyı Kalınlaştırma Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar Selamlar, Kolay Gelsin, Ben şöyle bir sorunuma çözüm arıyorum, bayağı uğraşmama rağmen sonuca ulaşmadım, Sorunum Şu : Yazıyı veya harfi konturla(Dış Çizgi)kalınlaştırıyorum, buraya kadar sorun yok, EPS ...

Yazıyı Kalınlaştırma
Seyit Tiken isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Seyit Tiken

Grafiker / Mardin

Yazıyı Kalınlaştırma

Alt 28-09-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar Selamlar, Kolay Gelsin,
Ben şöyle bir sorunuma çözüm arıyorum, bayağı uğraşmama rağmen sonuca ulaşmadım, Sorunum Şu : Yazıyı veya harfi konturla(Dış Çizgi)kalınlaştırıyorum, buraya kadar sorun yok, EPS ile kaydedip Flexi programında açtığımda yazının konturlu hali(Outline) oluşmuyor, çıkmıyor, bunu CorelDraw'da dışkenar çizgiyi(Outline) nasıl yazıyla kaynaştırabiliriz? yani yazının yalın haliyle konturlu halini nasıl kaynaştırabiliriz, bir bütün haline getirebiliriz? teşekkür ediyorum, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

namasteeee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

namasteeee

Hiç Biri / İstanbul

Alt 28-09-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ctrl+f9 a basarak kontur verin ve ctrl+k ile konturu özelliğini bozun ve flexi ye gönderin Yazıyı Kalınlaştırma
İyi çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap
Seyit Tiken isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Seyit Tiken

Grafiker / Mardin

Alt 28-09-2009 #3
Allah razı olsun, çok teşekkür ediyorum, eve gider gitmez deneyecem.
Bu mesajdan alıntı yap
_Anathema_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

_Anathema_(31)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 28-09-2009 #4
ben denedim oldu merak ettiğim bişeydi tşkrrlr
Bu mesajdan alıntı yap