Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Çizimi Dijital Ortama Aktarma

exi10

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba değerli arkadaşlar
Behance, Pinterest gibi sitelerde görüyorum bazı prof. arkadaşlar çizimlerinin birde dijital ortama eklenmiş hallerini koyuyorlar hatta grafikerler.net'te de denk gelmiştim. Fakat merak ediyorum bu arkadaşalr bu çizimleri nasıl bu ortama yüklüyorlar? başan sanal ortamda tasarım proğramlarında çiziyorlar mı yada üzerinden falanmı geçiyorlar, grafik tableti mi kullanıyorlar çok merak ediyorum. Çizmiş olduğum bazı endüstriye l tasarımalrım var bunları pc ortamına aktarmak istiyorum kullanabildiğim prog. photoshop ve illustrator ancak ekte vermiş olduğum resim illustrator çizimine pekte benzemiyor 3d programlardan tasrlanmış yani bu çizimleri sanal ortamda nasıl yapıyorlar bilgisi olan arkadaşlar varsa aydınlatırsa beni çok mutlu olurum.
Ayrıca endüstriyel tasarım konusunda başlangıç seviyesinden uzman seviyeye göre bir kitap öneriniz olursada çok sevinirim.

Lg6AJz.jpg