Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Corel Draw Lisanssız Ürünlerini Tespit Ediyor

elifesen

🏅Acemi Tasarımcı🏅
corel de lisans sorunu

dediğiniz şekilde yaptım düzeldi gibi teşekkürler çok sağolun kaç gündür sorun yaşıyordum

kadirdilek

🌱Yeni Üye🌱
görüntüleme moduna çevrildi uyarısı alanlar buyrun;

https://www.youtube.com/watch?v=Becrio4LlnI

Kardeş buişlemi sadece coreldraw Exe dosyasına yapmamız yerelimi yoksa corel ile yüklene bu ugulamalarada yapacakmıyız
efbc91ce64ffb9ec8bcf838b6083fb38.jpg

blackmass

🌱Yeni Üye🌱
Kardeş buişlemi sadece coreldraw Exe dosyasına yapmamız yerelimi yoksa corel ile yüklene bu ugulamalarada yapacakmıyız
efbc91ce64ffb9ec8bcf838b6083fb38.jpg

ben diğer uygulamaları hiç kullanmadığım için yüklemiyorum. deneme yanılma yapman lazım. corel yetkilisinin seni nerden yakaladığına bağlı sonuçta oranın internet bağlantısını kesmen gerekicek ;)

HCG

🌱Yeni Üye🌱
kardeslerim bu işi yeni öğrenecek arkadaslarım için yada evinde ufak tefek bir kaç iş yapan kişiler için lisanslı ürün almanın mantıklı bir açıklaması var mıdır. ?

Yemek için çalıyorum, satmak için değil gibi olmuyor mu biraz?

grafikperest35

🌱Yeni Üye🌱
1.Revo Uninstaller Pro programıyla coreli kaldırın sonra tekrar baştan kurun. 2. Windows Güvenlik Duvarından Gelişmiş ayarlar sekmesine gelin. Giden Kurallarına gelin Yeni kuralı seçin. Sonra Coreli seçin ve programın internet ile bağlantısını kapatın. Ancak bu özelliği yaptığınızda What the fontu kullanamıyorsunuz.

Günlerdir uğraşıp yapamadığım şeyi sayende yaptım. Çok sağol