Neler yeni

En uygun bilgisayar parçaları truva toner'de

truvatoner

ACEMİ
Katılım
25 Eyl 2018
Mesajlar
3
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Truva Toner, yazıcı, kartuş, toner ve bilgisayar malzemeleri ürünleri sektöründe 1997 yılı itibariyle faaliyet göstermektedir.
Yılların verdiği tecrübe ve uzmanlıkla yazıcı ve sarf malzemeleri satışı yaparak firmaların, okulların, resmi kurum ve kuruluşların uğrak noktası olan www.truvatoner.com onlineolarak toner ve kartuş alışverişi yapmayı tercih edenlere uzman müşteri temsilcilerimizle büyük kolaylık sağlamaktadır.
truvatoner.com’un ürün yelpazesinde Lexmark, Utax, Xerox, Brother, Oki, Canon, Develop, Epson, Hp, KonicaMinolta, KyoceraMita, Oce, Olivetti,Olympia, Panasonic, Ricoh, Samsung, Sharp, Toshiba, Yumi gibi dünya markaları bulunmaktadır. Çeşitliliği her yazıcı ve fotokopi makinesineuyumlu toner ve kartuş ithal etmektedir. Toner ve kartuşlarla beraber bilgisayar malzemeleri, drum kitleri, e-fatura, muadil toner ve kartuş satışı olarak da hızımıza hız katarak ürün yelpazemizi teknolojiye ayak uydurarak yeni çıkan cihazların uyumlu modellerini sizin ihtiyaçlarınıza göre sunuyoruz. .Müşterilerimizden gelen talepler ve geri bildirimlerle ürün yelpazesi günden güne genişlemeye de devam edecektir.
Truva Toner markasının misyonu, dünyaca ünlütoner, kartuş ve yazıcı markaların güncel modellerini takip ederekyazıcı ve sarf malzemeleri sektöründeki yansımalarını vakit geçirmeden sadık müşteri kitlesinin kullanımına sunmaktır.
Yazıcı ve Sarf Malzemeleri sektöründe tescilli ve en güvenli marka olan Truva Toner müşterilerinin bir kez kullandığı taktirde azalan maliyetleriyle vazgeçilmez olduğu referanslarımızla ortadadır…
Satışa sunduğumuz ürünlerin yaklaşık % 85 oranında ürünleri stoklu olarak mağazamızdan müşterilerimize aynı gün kargo ve kapıda ödeme seçeneğiyle en kısa sürede ulaştırır hale geldik.
İade seçeneği ile %100 güvenli alışveriş ortamı sunan truvatoner.com’da üye olma zorunluluğu olmadan tüm ürünlere göz atabilir, üye olarak güncel fiyatları yakından takip edebilirsiniz
Saygılarımızla.
www.truvatoner.com Ekibi…
 
Üst