Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Freehand sorusu?

SoStreet

🌱Yeni Üye🌱
Bir sorum olacak freehandde soldaki gibi bir tasarım yaptım sağdaki gibi cdnin içine yuvarlatmak istiyorum nasıl yapabilirim ?
htnws.jpg

Benzer konular

enjoyinger

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bence şansını freehand'de zorlama ya photoshop'ta warp ile dene ya da illustrator'de yine filter menüsündeki otomatik warplama seçeneklerini kullan. Ama ille de fh diyorsan ben bunun dadece üzerinden çizilerek yapılabileceğini düşünüyorum... Kolay gelsin...

yns88

🏅Acemi Tasarımcı🏅
önce sağ tasarımdaki tuş kısmının ovalliğini çizmen gerek , sonra senin tuşları uzatıp o çizdiğinin içine maskeleyerek yapabilirsin . ben olsaydım öle yapardım yani .. Kolay gelsin..

SoStreet

🌱Yeni Üye🌱
Photoshopta yapabiliyorum ama final ödevim freehandde yapmam gerekiyor. Sağolun yinede

palyacho

🌱Yeni Üye🌱
çok kolay :eek:)

Arkadaşlar freehand hala çok özellikli bir program :angel:
bu işlem de diğer arkadaşların dediği gibi zor değil photoshoptaki kadar kolay bir şekilde yapabilirsin :smile:

modify>envelope> kolayca istediğin gibi şekillendir :wink:

şekillendirmen bitince

yine modify>envelope>release 'yi seç işlem tamam :rofl::smile:

suzis1

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar, matematik kitabı dizgisi yapmam lazım freehandde semboller yapılabiliyormu bilmiyorum,çok acil yardımlarınıza ihtiyacım var, yada hangi programda yapayım ....

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
arkadaşlar, matematik kitabı dizgisi yapmam lazım freehandde semboller yapılabiliyormu bilmiyorum,çok acil yardımlarınıza ihtiyacım var, yada hangi programda yapayım ....

Freehand kullanan kalmadı gibi. Sizin bildiğiniz hangi program var ise onda yapın ve devam edin. Yapamıyorsanız ilgili dersleri inceleyin. Oda olmadı işi bilen biriyle anlaşmak için freelance iş veren ilanları veya iş veren ilanlarına konu açınız.