Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Hat Denince Akla Bursa Ulucami Gelir

alisen36

🌱Yeni Üye🌱
Şimdi arkadaşlar hattat değilim, grafik tasarım işlerini de eskiden beri severek hobi olarak yaparım, görevim gereği bu yıl Bursa ya geldim ve bir hat müzesi olan Ulucami yi gezerken bir lamba yandı kafamda. ve başladım Toplam 132 adet hattan şimdilik 8 tanesini vektöre dönüştürebildim ama devam ediyorum, ticari bir beklentim yok, amacım şu koskoca internet alemine BİZDEN bir şeyler katabilmek. yaptıklarımı *** isimli sitemde de yayınlamaya başladım aşağıda birkaç örnek çalışmam var, lütfen olumlu- olumsuz yorumlarınızla beni yönlendirirmisiniz. selamlar.

vav.html

Nas.html

Allah%20%28CC%29.html

devamı için lütfen sitemi ziyaret edin, maddi imkanlarım ölçüsünde gücüm yettiği kadar reklamsız bir biçimde sürdürmeye çalışacağım.

Murat VARDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
sizi canı yürekten kutluyorum.... mükemmel bir girişim, bende size yardımcı olmak isterim elimden geldiğince...

alisen36

🌱Yeni Üye🌱
Teşekkür Ederim

teşekkür ederim. böyle bir işte ne kadar çok insanın katkısını sağlayabilirsem o kadar amacıma ulaşmış olurum diye düşünüyorum. O açıdan hiç bir yardım talebini geri çevirmek istemiyorum. Maddi manevi her türlü yardıma açığım (maddi derken fotoğraf veya yazılı kaynakları kastediyorum) Bu gün Bursa Umlucamiyle başlar zaman içinde tüm Türkiye yi kapsar ve sonunda tüm dünyaya muhteşem bir arşiv, bir birikim kalır.

şu an için en büyük sıkıntım fotoğraflar. Nerede olduğuruzu bilmiyorum ama Yüksek çözünürlüklü fotoğraflara ihtiyacım var onun dışında tabi zamana da ihtiyacım var. Başarı Allah'tandır dedik yola çıktık zaman içinde sistemli bir şekilde rayına oturacak inşallah.

selamlar.

Murat VARDAR

👑Efsanevi Grafiker👑

alisen36

🌱Yeni Üye🌱
Site ile ilgili

Siteyi daha çok animasyonlarla yani Flash üzerine kurmayı düşünüyorum ama çizimler en az on tane olsun diye bekliyorum.

Çalışmanızı gönderirseniz sitede yayınlamaktan mutluluk duyarım. ancak şunu söylemeden geçemeyeceğim; benim kendi adıma kendi yaptığım çizimler özgün olmadığı için altlarına kendi adımı yazmaktan imtina ediyorum. özgün çizimlerinde zamanla kendiliğinden geleceğini düşünüyorum. Bu bakımdan göndereceğiniz çizim hakkında kısaca bir açıklama da gönderirseniz açıklamayla birlikte yayınlamak isterim.

Murat VARDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Siteyi daha çok animasyonlarla yani Flash üzerine kurmayı düşünüyorum ama çizimler en az on tane olsun diye bekliyorum.

Çalışmanızı gönderirseniz sitede yayınlamaktan mutluluk duyarım. ancak şunu söylemeden geçemeyeceğim; benim kendi adıma kendi yaptığım çizimler özgün olmadığı için altlarına kendi adımı yazmaktan imtina ediyorum. özgün çizimlerinde zamanla kendiliğinden geleceğini düşünüyorum. Bu bakımdan göndereceğiniz çizim hakkında kısaca bir açıklama da gönderirseniz açıklamayla birlikte yayınlamak isterim.

tabiiiki seve seve....