Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

III. İstanbul Buluşması 27 haziran 2010

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bycelebi

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bir gün Eskişehir'de olursa orda olurum bende :)

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bu durumda haber vermek en doğrusu değil mi sizce.Ama buradan mgyknt adlı üyeyi tebrik etmek lazım.Toplantı öncesi ismini silip katılamıyacağını bildirmişti.
Yanlış hatırlamıyorsam bu duyarlılığı bir tek o göstermişti.

mgyknt

🏆Pro Tasarımcı🏆
Bu durumda haber vermek en doğrusu değil mi sizce.Ama buradan mgyknt adlı üyeyi tebrik etmek lazım.Toplantı öncesi ismini silip katılamıyacağını bildirmişti.

teşekkür ederim.. aslında gerçekten gelmeyi çok istedim.
umarım çok eğlenmişsinizdir. bir dahakine inşallah bende olacağım..

redeath333

🏆Pro Tasarımcı🏆
Bence olan olmuş acısıyla tatlısıyla..
Ama hala fotolar yok :D

Son düzenleme:

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
teşekkür ederim.. aslında gerçekten gelmeyi çok istedim.
umarım çok eğlenmişsinizdir. bir dahakine inşallah bende olacağım..

Ban gidemedim ama faydalı ve eğlenceli bir toplantı olduğu kadar verimli geçtiğini öğrendim.

Katılım az olmuş ama öz olmuş.

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑

nihat bey sanırım ya görmediniz yada gözden kaçırdınız gelemeyeceğimibende bellirttim. ve ön yargılı davranmazsak herkese karşı bence daha iyi olur diye düşünüyorum. ve bi saygısızlık olarak algılamayın ama sizi biraz ön yargılı biri olarak görmeye başladım. nacizane bir fikrim sadece.

öyle bi durumda olabiliyorsunuz ki olduğunuz yerde internet olamaya biliyor ve bilgi veremeye biliyorsunuz. her zaman farklı bakış açıları ile bakabilmek lazım.
aksi durumlar yani sizin dediğiniz gibi durumlarda ise bu kişilerin ilk önce kendilerine sonra karşı tarafa duydukları sayfı ile ilgilidir diye düşünüyorum

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
nihat bey sanırım ya görmediniz yada gözden kaçırdınız gelemeyeceğimibende bellirttim. ve ön yargılı davranmazsak herkese karşı bence daha iyi olur diye düşünüyorum. ve bi saygısızlık olarak algılamayın ama sizi biraz ön yargılı biri olarak görmeye başladım. nacizane bir fikrim sadece.

öyle bi durumda olabiliyorsunuz ki olduğunuz yerde internet olamaya biliyor ve bilgi veremeye biliyorsunuz. her zaman farklı bakış açıları ile bakabilmek lazım.
aksi durumlar yani sizin dediğiniz gibi durumlarda ise bu kişilerin ilk önce kendilerine sonra karşı tarafa duydukları sayfı ile ilgilidir diye düşünüyorum

Evet görmemişim yazdığınızı özür dilerim.
Ama kişileri önyargılı diye suçlamak için çok iyi tanımak lazım.

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
Evet görmemişim yazdığınızı özür dilerim.
Ama kişileri önyargılı diye suçlamak için çok iyi tanımak lazım.

kusuru bakmayın nihay bey tekrar yalnış anlaşıldı ben direk önyargılısınız demiyorum yada suçlamıyorum ki benim kimseyi suçlama gibi bi hakkım yok
ben sadece öyle bir düşünce içerisindeyim dedim ki bu benim fikrim, benim düşncem doğruluğu yada yalnışlığı kanıtlanmış birşey olmadığı için kesin bi karar yada yargı yoktur.
bi kusur işlediysek affola

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...