Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İlham Verici Cafe Dekorasyon Örnekleri

canberkyetkin

🌱Yeni Üye🌱
Katılım
2 Ağu 2016
Mesajlar
6
Tepkime puanı
0
İlham Verici Cafe Dekorasyon Örnekleri
Özellikle kış aylarında soğuktan dolayı açık havadan kaçarak sığındığımız sıcak cafeler, şehir yaşamlarında evlerimiz ve iş yerlerimiz dışında en çok vakit geçirdiğimiz yerler olmaktadır. Hangi cafeye gidip vakit geçireceğimizi ve hangi cafelerden memnun kaldığımızı belirleyen pek çok unsur vardır. Bu unsurların en önemli ve belirleyici olanlarından biriside cafe dekorasyon olmaktadır. Cafe dekorasyonları hem gözümüze hitap eden hem de vakit geçirdiğimiz ortamda konforumuzu ve rahatlığımızı belirleyen etkendir. Elbette her cafenin diğer cafelerden ayırt edilmesi ve tercih edilmesini sağlayan bir dekorasyon stili ve bu stillerin oluşturduğu bir atmosfer bulunmaktadır. Bu yazımızda sizlere cafe açmayı planyan ya da cafe sahiplerine ilham verici dekorasyonlar ve önerilerde bulunacağız.

1-Rustik Cafe Dekorasyonu
WzVziE.jpg

2ANKKz.jpg

Rustik dekorasyonunun başlıca özelliği, kullanılan malzemelerin oldukça doğal ve ham hallerinin tercih edilmesidir. İşlenmemiş ahşap mobilyalar, metal aksesuarlar ve Edison ampulleri Rustik tarzda en çok rastlanan elemanlar arasındadır.

2-Minimal Cafe Dekorasyonu
n8kbxF.jpg

HDnopd.jpg

AVnRIa.jpg

Dekoratif elemanların oldukça sade tutulması ve işlevi olmayan elemanlara dekorasyon içerisinde yer verilmemesi bu tarzın en önemli özelliği olmaktadır. Basit mobilyalar, sade bir aydınlatma, monokrom renkler ve geometrik unsurlarla minimal tarza kolaylıkla ayak uydurabilmektedir.
Sizlerde cafeleriniz için bu dekorasyonları tercih edebilirsiniz. WAWA İç Mimarlık ofisi ile sizlerde cafe dekorasyon ve daha pek çok alanda kaliteli ve güvenilir hizmetler alabilirsiniz.
 
Üst