Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kaligrafi Dersleri

ozd3m1r

🌟Usta Tasarımcı🌟
Merhaba arkadaşlar öncelikle biliyorum ki kaligrafi ve hat gibi sanatlar program vs gibi internetten çok fazla sağlıklı öğrenilmiyor fakat ben izmir de kaligrafi kursları arıyorum ve benim bütceme göre çok yüksek fiyatlar aylık ücret istiyorlar ve haftada 1 gün 2 saat gibi bir çalışma süresi var ve yeterli geliceğinden de şüpeliyim. Halk eğitim merkezlerine de baktım izmir içi ama bulamadım kurs :sadsmile: bunu izmir içinde makul bir fiyata öğreticek biri varsa irtibata geçelim yada burası paylaşım sitesi bu işle uğraşan arkadaşlar tecrübelerini paylaşırsa sevinirim. Teşekkürler

Benzer konular

keremosin

🌱Yeni Üye🌱
Hocam ben de Antakya'da aynı kursu arıyorum. Bir grup türkçe öğretmeni arkadaşım var kursu almak isteyen ama bize kurs verecek birini bulamıyoruz :(

HATTAT YALÇIN

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.sanatsalcizimler.com
s.a nasılsınızben gaziantepten şaban yalçın izmirde benım hocalarım sergı bıle actılar amma ders verırler mı bılmıyorum istersenız sızın ıcın sorarım

eren_alp

🌱Yeni Üye🌱
kocaelide kaligrafi dersi verebilecek hoca tavsiye edecek arkadaş varmı acaba

kaligraf

🌱Yeni Üye🌱
MERHABALAR ...Öncelikle siz değerli kaligrafiye gönül vermiş ve bu sanatla uğraşan, uğraşmak isteyen herkese teşekkür ediyorum . . Ben kaligrafi sanatı ve bunun yanında bir kaç sanat ile profesyonel olarak uğraşıyorum .İlk başladığımda bana yol gösterecek kurs verecek kimseyi bulamadım o yüzden sizin gibi arkadaşlara yardımcı olmayı çok istiyorum.. bu sanatı öğrenmek isteyen arkadaşlara her zaman yardımcı olmak isterim .. bana www.umitkalayci.com.tr den ve iletişim kısmındaki mail adresim ve facebook profil sayfamdan ulaşabilirsiniz.. yakın zamanda www.kaligrafidersleri.com adresinde bu sanatla ilgili çok güzel eğitim videoları ve örnek yazılar bulabileceksiniz . bu sitede istediğiniz şekilde yazılara videolara yorum yapabilecek , sorularınızı bizimle paylaşıp en kısa sürede yanıt alacaksınız .. kaligrafi sanatı ile ilgilenen herkese elimden geldiği kadar yardımcı olurum ...

kaligraf

🌱Yeni Üye🌱
Profesyonel anlamda 5 yıldır Geleneksel Türk El Sanatları ile uğraşıyorum . Asıl alanım KALİGRAFİ ( güzel yazı ) Sanatı . Bir çok yerde sergi , AVM lerde stand açtım .. Bu sanatı tam anlamıyla öğrenmek isteyenlere yardımcı oluyorum ... www.umitkalayci.com.tr adresinden yaptığım bazı çalışmaları görebilirsiniz ... Ankara da özel ders vermekteyim .

moron

🌱Yeni Üye🌱
izmirde yıldırım beyazıt yaylak üstat var türkiyede tekdir bilen bilir dünyada birçok yerde çalışmaları var turkkaligrafi.com

metincan

🌱Yeni Üye🌱
mümkünse tuyap fuarlarına giden etem calıskan diye bir hoca var.onu bulmaya calısın.internettekilerin cogu faso fiso yıldırım beyazıt yaylak falan

LENASANAT

🌱Yeni Üye🌱
LENA SANAT MERKEZİ Şirinyer-İZMİR
0 506 057 84 00
Kaligrafi Eğitimi'nin İzmir'de tek adresi
(Ticari-Akademik- Profesyonel)

LENASANAT

🌱Yeni Üye🌱
Lena Kültür Sanat Merkezi
Kaligrafi Eğitiminde "Resmi Sertifikalı" Tek Adres..
Kaligrafi hocamız, "Uluslararası Sanatçılar Dergisi, Kaligrafi Yarışması Dünya Üçüncüsü"

İletişim:lenasanat@gmail.com

kaligrafya

🌱Yeni Üye🌱
kaigrafi

yaklaşık 6 senedir kaligrafi ile ilgileniyorum. İstanbulda çok kişiye ders verdim sergiler açtım. Şimdi İzmire taşınıyorum. Dersler verebilirim.
Çalışmalarıma @kaligrafya adlı instagram hesabımdan yada youtube kanalımdan https://www.youtube.com/watch?v=eeQba8mbYTQ ulaşabilirsiniz. İletişim 05419073494.