Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

melankolia

mine48

🌟Usta Tasarımcı🌟
sonbitijw0.jpg

depresyonla ilgili bi çalışma yapmıştım ama kardeşim melankolia fikrini sundu ve ortaya böle bişi çıktı:) yorumlarınızı bekliyorum...

Benzer konular Forum Tarih
I Brush 6 4K
pesimistmami Karakalem 2 4K

Benzer konular

baygolge42

🏆Pro Tasarımcı🏆
çok guzel değil ama eh idare eder denilenlerden olmus...

buket topal

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence çalışma güzel fakat o ipin etrafındaki rengi tamamen silmiş olsan daha hoş olur sanırım emeğine saplık

freedesing

🏆Pro Tasarımcı🏆
ipin üstüne yazı koymamsan ve daha sık olsa yazılar daha ii durur bence göz doldurur en azından:) bu sefer pek sabırlı olamamışsın anlaşılan 4 günlük çalışmanın üzerine eline sağlık daha güzellerini paylaşacaksındır eminim:)

mine48

🌟Usta Tasarımcı🌟
ipin üstüne yazı koymamsan ve daha sık olsa yazılar daha ii durur bence göz doldurur en azından:) bu sefer pek sabırlı olamamışsın anlaşılan 4 günlük çalışmanın üzerine eline sağlık daha güzellerini paylaşacaksındır eminim:)

ewet öyle oldu pek sabır gerekmedi bu çalışmada çok uzun sürmedi. yazıları bu şekilde yazmak kardeşimin fikriydi bu çalışmayı yapıp buraya koymamı istedi. bende koydum şuan dediğiniz gibi çalışmadaki yazıları daha sık gibi düşünüyorum ama buseferde biraz karışık olmazmıydı?..(yorumlarınız içinde teşekkür ederim)

Fatos KESKİN

👑Efsanevi Grafiker👑
Yazılar adamın ağzından çıkıyomuş gibide olabilirdi buda benden bir fikir

GoZuDeM

🌱Yeni Üye🌱
acıkcasını soyleyeyım tıpografı adına ve tasarım adına bana hıc bırsey cagrıstırmıyor.tasarım kurallarının bir tanesını bıle gormedim.daha ıyısını yapacagını umuyorum.yınede emegıne saglık