Neler yeni

Merhabalar

UmutionTR

YAVRU ARI
Katılım
6 Şub 2014
Mesajlar
5
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Merhabalar Umut, 16 yaşındayım. 2009'dan beri grafikerliğe çok büyük merakım vardır ve çok seviyorum :) Bugüne kadar çeşitli projelerde yer aldım, grafik yapmak isteyen arkadaşlarıma yardımcı olarak ekibimi açtım. :) , Arkadaşlarım ve çalıştığım kişiler her ne kadar profesyonelsin dese'de sizin kadar profesyonel olduğuma inanmıyorum :) , Okuduğunuz için teşekkür ederim.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

ma®tin

YAVRU ARI
Katılım
10 Şub 2010
Mesajlar
5,533
Tepkime puanı
156
Puanları
0
Aramıza hoşgeldiniz.
Bu uzun, engebeli ve bitiş çizgisi olmayan yolda başarılar diliyorum.
 

ma®tin

YAVRU ARI
Katılım
10 Şub 2010
Mesajlar
5,533
Tepkime puanı
156
Puanları
0
Yorumunuz için teşekkür ederim :)

Eveeeet artık bizden biri oldun ilk uyarını yapalım. :)

Lütfen forum kurallarına uyalım mesajlarımızı kuralları uygun (büyüklük, bold, italik vb.) yazalım.

Hatta bir kez daha okumukta fayda var.
ForumKuralları

Madde 17:
Foruma mesaj gönderirken, boş mesaj göndermek, konuyla alakası olmayan mesaj göndermek, "+1, bence de, güzel," gibi belli bir amacı, paylaşımı olmayan mesaj göndermek, mesajın tamamı bold, renkli, italik ve tamamı büyük harf ile yazmak, alt alta aynı içerikli veya ayrı içerikli mesaj atmak flood (arka arkaya aynı içerikli veya farklı içerikli mesajın aynı kullanıcı tarafından foruma gönderilmesi ) olduğu için yasaktır! Aklınıza sonradan bir şey gelirse, yanlış yazdığınız bir şeyi ya da yanlış grafikleri mesaj içeriğinden düzenlemek için mesajınızın altında cevap yoksa mesajınızda ki DÜZELT butonuna tıklayarak ekleme yapınız. Düzenleme işlemi belirli bir zaman sonra gerçekleştirilemeyeceğinden düzenleme butonu aktif olma özelliğini kaybedecektir. Flood içerikli mesajlar silinir. Tekrarı halinde kullanıcıda art niyet tespit edilirse forumdan uzaklaştırılır...
Yukarıda yazılı olan Forum Kurallarına aykırı durumlar hariç, İşveren, İş arayan ve İkinci El Pazarı ana başlıklarının altında yayınlanmakta olan ilanlardaki mesaj sahipleri mesajlarının/ilanlarının güncelliğini belirtmek maksadı ile belirli zaman aralıkları (gün içersinde 1 defalık hak) ile güncelleme hakkını sahiptirler.

İyi forumlar.
 
Üst