Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

özgürlük

rüvü*

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ben çok mutsuz bi grafikerim İŞİMİ YAPAMADIĞIM İÇİN ÖZGÜR OLAMADIĞIM İÇİN kanatlarım öyle bağlıki hayat bırakmıyor her taraftan çekiştiriyor çok canım acıyor halbuki ben başarılı bi animasyoncu olmak iyi bi animasyon hazrlamak istiyordum iyi bir ekiple ama bu imkanları daha doğrusu kendimi geliştircek imkanları bi türlü bulamadım dediğim gibi hayat beni çok sıkı yakaladı bırakmıyor.şimdi her animasyon izlediğimde içim öyle yanıyor öyle ağlıyorum ki çok mutsuzum bu yüzden,dün akşam SPIRIT izledim bayıldım geçişleri işin gerçekçiliğine çok yaralandım ah ÖZGÜRLÜK benm can damarım ama kanıyor keşke bu işlerle ilgilenen iyi ve başarılı birisini bulabilsem yanında çalışıp yetişmeyi öyle çok istiyorum ki iyi bi ekiple çalışmak hep hayalim ama iyi çizmek yetmiyor iyi hayal etmek yetmiyor eğitim bunları gösterebilceğin birileri olmadıktan sonra ne yapacağını bilemiyor çok kötü bi durumdayım insanın hayallerini gerçekleştirememesi kötü umarım tüm grafikerlerin hayalleri gerçek olur inş. hepinizi çok seviyorum ama çizmeyi kalemi kağıdı herşeyden daha çok seviyorum kalem kağıt ve hayal dünyam özgür olduğum tek yer.

Benzer konular

macscream

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yaş 20 bu karamsarlık vaaouv yani.. ! çalışırsan o amaç için uğraşırsan yolun başındasın denilen kısmın biraz daha gerisindesin. Ne kadar avantajlı bi durumdasın tahmin et tek ve kesin yapmam gereken şey o amaç için çok çalışmak, her türlü :D umarım anlatabilmişimdir. Bu arada şiir alanındada başarılı olabilirsin şiir kitabı okur gibi okudum çok etkilendim..

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
Bencede karamsar olmak için çok acele etmişsin. Sonuçta sen sanatını kendi kendine de yapıyor olsan özgürsündür. Bunu birilerine göstermek, paylaşmak tabiki güzel ama bunlar zamanla kazanılabilicek şeyler. Bence pes etme, çok iste ve çok çalış mutlaka istediğine kavuşursun.

rüvü*

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
macscream, émmst yazdıkdıklarınız çok güzel ama bişeler göremediği zaman insan tıknıyor bu çok kötü

macscream

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
''bılgı ve anlayısı hava kadar ıstedıgın zaman,kımseden bunu sana vermesını beklemeyeceksın.Buna her yerde ve her zaman sen sahıp olacaksın.'' umarım bu yazıyı oraya süs olsun diye yazmamışsındır. Çok güzel anlamlar gizli içinde...

rüvü*

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
macscream :smile: kesinlikle süs olsun diye yazmam ve laf olsun diyede konuşmam dostum moralim düzeldi yazdıklarını okuduktan sonra teşkkür ederim desteğin için insan ne kadar bilsede ne kadar okusaa bazen bildiklerini bile başkalarından duymaya ihtiyacı oluyor o zaman daha anlamlı oluyor herşey:smile: