Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

reklam filmim..

dreadful44

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.malatyacilesiz.com
evet. reklam sektörü ciddi bir meslektir ki filminizde de gayretinizi görüyorum. bence 10 numara bir çalışma olmuş. müzikte ayrıca bir güzellik katmış. başka bir müzik bu filme yakışmazdı. tek eksik o önemli anlar yani vurgulanmak istendiği yerlerde biraz yavaşlama efekti uygularsanız çalışmanız daha profesyonel bir çalışma gibi görünür. başarılar diliyorum.

filizdmr

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
filizcinardemirtas.blogspot.com
Anlatılmak istenen yol fikir çok güzel,ama en can alıcı vurgulanmak istenen yerler sönük kalmış belkide vurgulanmak istenen noktalarda daha yakın bir çekim ve arka planı biraz daha sönük bırakarak o ana ilgiyi çekmek gerekiyordu,birde çekimde bazı yerlerde görüntü net değil ama ,düşünce ve anlatım yolu çok güzel tebrik ederim .

ANIL YÜNCÜ

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.dbrajans.com
çekimde kamera çok titriyor konu olarak güzel ama görüntü kalitesi ve dediğim gibi çekim biraz bozuyor emeğine sağlık

murekkeplekesi

🌱Yeni Üye🌱
yorumlarınız için teşekkür ederim..
görüntü kalitesini ve çekim hatalarını kabul ediyorum zaten amatör bi çekim ve oyunculuktu... kısa sürede yetişmek zorunda kaldı sanırım elimizdeki imkanlarlla bukadar olmuştu... tekrar tşkler..

mystudio35

🌱Yeni Üye🌱
güzel olmuş kardeşim inşallah daha iyilerini yaparsın başarılarının devamını dilerim...

smedya

🌱Yeni Üye🌱
müzik çok güzel oturmuş filme. tebrikler.