Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

renk ayrımla nasıl ilişkilendırebılırım

tolga_laila

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.tolgayayla.tr.gg
merhaba ben photoshopta tasarım yapıorum ama yaptıgım tasarımları ofset baskıya nasıl gonderıcem yanı vektorel gıbı nasıl olcak kullandıgım fırcaları freehandde tekrar cizmek yerıne ne yapmalıyım ve bu tasarımları pıksel olarak yaptıgım için renk ayrımla nasıl ilişkilendırebılırım bılmıyorum bana ozetleyebılırmısınız...??? (simdiden cok tesekkur ederımmm)

Benzer konular

Bahtınur YILDIZ

♾️Grafik Gurusu♾️
photoshopta yeni sayfa açarken rgb değilde cmyk olmasına dikkat et
birde ben mesela işi çalışıyorum mesela zemini pshota sonra işi tiff olarak freehande atıyorum üzerine yazı filan ekliyceksem ekliyorum ve yolluyorum film çıkışa.sorun çıkmıyor hiç.ama eğer 2renk ayrımı tire çıkış aldırmak istiyorum dersen bu imkansız pshop vektörel bir prg.değil çünkü.

tolga_laila

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.tolgayayla.tr.gg
hımmmm anladım benım yapmak ıstediğim sey ımkansız yani :( o zaman kullandıgım fırcalar bir calısmaya resım alırmış gibi kalıcak.... cok saolun tesekkurler..peki ben freehand için style clipart yanı hazır cizim bulamadım her programı kullanıyorum dosya biçimi fark etmez ama vektorel hazır cizimler bulamıyorum nereden bulabılırım acaba?

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
hımmmm anladım benım yapmak ıstediğim sey ımkansız yani :( o zaman kullandıgım fırcalar bir calısmaya resım alırmış gibi kalıcak.... cok saolun tesekkurler..peki ben freehand için style clipart yanı hazır cizim bulamadım her programı kullanıyorum dosya biçimi fark etmez ama vektorel hazır cizimler bulamıyorum nereden bulabılırım acaba?

Detaylı bilgi bulmak için Diğerleri Bölümüne bakınız. Diğerleri bölümüne gitmek için TIKLAYINIZ.