Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Tablet ile Corel Draw?

terlikwien

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaslar tablet Photoshopta güzel ise yariyor orasi belli. ama ben elle cizim pek yapmayan Corel kullanici bir tasarimci olarak Corel gibi Vektörel programlarda da bu aletler kolaylik ve hiz sagliyor mu acaba?

tesekkürler.

engin17tr

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bende aynı soruya 2 yıldır cevap arıyorum.Corel ile graphic taplet arasında sanki bir kan uyuşmazlığı var. G.tablet ile rahat Corel çalışılmıyor..

gavurga

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.anofel.com.tr
peki en rahat hangi programla verim alınıyor g.tablet ile.. tekstil çizimlerinde hangi programı tavsiye edersiniz

alim sivasli

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaslar bence grafık tablet ıcın en ıyı program ıllısturatordur ayrıca corel drawdada kullanılır ama en ıyı sonuc ıllusturatordedır.......

UC-LOGIC

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.uc-logic.com.tr
tablet kullanmak için çok iyi çizim yapmanıza gerek yok . Önemli olan nasıl kullandığınız .

Tablet sizi mouse sürükleme derdinden kurtardığından çalışma hızınız alışınca artacaktır . ayrıca üzerindeki kısayollar sayesinde programda atadığınız komutlara hızla ulaşabilirsiniz.

Çizim yapmak için çok kullanmayacaksanız fiyat olarak neredeyse kaliteli bir mouse fiyatına UC Logic 4030 modelini önerebilirim .

Akortek Bilisim - Performans PC ve Aksesuar Ürünlerinde Yeni Başvuru Adresiniz : UC-LOGIC LaPazz WP4030 Mini Grafik Tablet [UC WP4030-TAB25] - 55.00$

cengizhan

🌱Yeni Üye🌱
2 senedir Lapazz kullanıyorum corelde öylesine desenler oluyorki hız ve hassaiyet açısından mükemmel.Maustan hızlı...

MLEVENT

🌱Yeni Üye🌱
bütün grafik programlarında rahat kullanılabiliyor ama bir şey var, çizim yeteneğiniz yoksa en iyi özelliklerdeki tableti almanız mantıksız olur ucuz bi şeyler sizin tablette kullanacağınız temel özelliklere zaten sahiptir yani ihtiyaca göre alınmasından yanayım