Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Tiryaki

ANIL YÜNCÜ

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.dbrajans.com
tiryaki.jpg

Kendi Çalışmam...:cool2:

Benzer konular

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
son anda güzel yakalamışsınız bu tip çekimleri yapmak gerçekten çok zor fakat neden sğ bölümde radial blur kullandınız anlamadım zaten netleme doğru yapılmış :S yinede başarılı bir çalışma olmuş tebrik ederim...

ANIL YÜNCÜ

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.dbrajans.com
son anda güzel yakalamışsınız bu tip çekimleri yapmak gerçekten çok zor fakat neden sğ bölümde radial blur kullandınız anlamadım zaten netleme doğru yapılmış :S yinede başarılı bir çalışma olmuş tebrik ederim...

aslında radial blur kullanmayacaktım ama resim biraz ışığı aldığı açıdan ön plana çıksın istedim.

Son düzenleme:

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Güzel bir kare yakalamışsın emeğine sağlık.Işığın solmasın...

brtstyle

🏅Acemi Tasarımcı🏅
vaay sağlam duruyo... Amca nın hayatı merak konusu

poseidon

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
positivedesign.webs.com
kompozisyon ve isik olarak harika bir calisma olmus, fakat kadraj maalesef oldukca bozuk, objenin kafasinin yarisi yok, solda ve sagda oldukca bos ve gereksiz alan var, eger kamerayi biraz daha yukarida tutup alan derinligini arttirmis olsaydiniz yani lensi objeye odaklamis olsaydiniz sanirim daha etkiliyici bir calisma olurmus... Bu tip portre calismalarda size onerim kamerayi portre yani dik aci tutmaniz ve konuya biraz daha yaklasmaniz...
Bu tip portre cekimlerinde alan derinligi de cok onemli.
Size August Sender`in fotograflarini incelemenizi tavsiye ederim, kendisi cok basarili bir Alman portre fotografcisi, konularina genellikle oldugundan daha farkli acilardan yakalasarak degisik portreler yakalamis... Google`da ararsaniz bir cok fotografina ulasabilirsiniz...

Isiginiz bol olsun...

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
çalışma çok güzel bir çalışma ben siyah beyaz olan bütün çalışmaları çok severin çünkü çok şeyi açığa çıkartırlar.. bu arada çektiğin fotoğrafta güzel fakat komposizyona biraz daha dikkat edersen daha güzel çalışmalar çıkartırsın kanaatindeyim. başarılarının devamı dilerim paylaşım için teşekkürler ellerine emeğine sağlık