Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

10 Kasım Facebook Kapak Tasarımları

Graphi_cart

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
zarifbalci.com

Paylaşan arkadaşlar , paylaştıkları sayfaları veya profilleri yayınlayabilirlerse sevinirim.

Not: Tasarımlar Bana aittir.

Güle güle Kullanın

Benzer konular

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

https://www.grafikerler.net/29-ekim-2009-cumhuriyet-bayrami-creedwar-t65600.html

Tasarım (!) çalışmalarınız da renklendirmesini benim yaptığım bir çalışma da dahil olmak üzere tüm tasarımlar bana ait demeniz ne hoş tesadüfi bir terbiyesizlik.

Tasarımın siz ait olabilmesi için çalışma üzerinde mizanpaj veya editleme değil, o çalışma üzerinizde emeğinizin olması gerekmektedir.

Ya ne yaptığınızı bilmiyorsunuz, ya da tasarımın ne olduğunu bilmiyorsunuz. Her iki şekilde de günümüz grafik tasarımcılığın geldiği noktaya ve her önüne gelenin bakın tasarım yaptım ehi ehi deyişlerine karşı güzel bir örnek ve üzgünüm ki sadece terbiyesizliktir yapılan.

Tasarımı yapan kişilerden izin almadan kullandığınız her çalışma için ayrı bir özür dilemeniz gerekir..

Graphi_cart

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
zarifbalci.com
https://www.grafikerler.net/29-ekim-2009-cumhuriyet-bayrami-creedwar-t65600.html

Tasarım (!) çalışmalarınız da renklendirmesini benim yaptığım bir çalışma da dahil olmak üzere tüm tasarımlar bana ait demeniz ne hoş tesadüfi bir terbiyesizlik.

Tasarımın siz ait olabilmesi için çalışma üzerinde mizanpaj veya editleme değil, o çalışma üzerinizde emeğinizin olması gerekmektedir.

Ya ne yaptığınızı bilmiyorsunuz, ya da tasarımın ne olduğunu bilmiyorsunuz. Her iki şekilde de günümüz grafik tasarımcılığın geldiği noktaya ve her önüne gelenin bakın tasarım yaptım ehi ehi deyişlerine karşı güzel bir örnek ve üzgünüm ki sadece terbiyesizliktir yapılan.

Tasarımı yapan kişilerden izin almadan kullandığınız her çalışma için ayrı bir özür dilemeniz gerekir..

Üstad google dan bulduğum görselin size ait olduğunu nerden bilebilirim , ayrıca çalışmalarımda kullandığım tüm görseller google dan alınmıştır.Renklendirme yerine siyah beyaz halini kullansaydım ne diyecektiniz çok merak ediyorum ?

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Üstad google dan bulduğum görselin size ait olduğunu nerden bilebilirim , ayrıca çalışmalarımda kullandığım tüm görseller google dan alınmıştır.Renklendirme yerine siyah beyaz halini kullansaydım ne diyecektiniz çok merak ediyorum ?

:) Sevgili arkadaşım! Sen yazdığımdan hiç bir şey anlamamışsın. Aferim, böyle devam et.

Graphi_cart

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
zarifbalci.com
:) Sevgili arkadaşım! Sen yazdığımdan hiç bir şey anlamamışsın. Aferim, böyle devam et.

Saygılı arkadaşım , vaktini daha yararlı şeylere ayırmanı öneririm.20 özgün çalışma içerisinde göre göre kendi renklendirdiğin çalışmayı gören gözlerinden öpüyorum.Yorum atma sebebinde " Çalışmalarında dikkatinizi çekiyorum bana ait değil " benim renklendirdiğim" çalışmayı kullanmışsınız diye eleştiriyorsun , Atatürk'ün resimlerine utanmasan telif hakkı isteyeceksin.Ben bir sürü tipografi çalıştım o resimlerden bunları görmeyipte o resmi gören gözde kusur ararım , kimse kusura bakmasın!

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Ben bir sürü tipografi çalıştım o resimlerden bunları görmeyipte o resmi gören gözde kusur ararım , kimse kusura bakmasın!

Kusura bakıyorum. Benim yaptığım renklendirme çalışmasının yanına Atatürk sözlerinden yazmak nasıl senin tasarımın oluyor grafiker ve tipografi çalışmaları yapmış arkadaşım?

Bir daha söylüyorum ''Tasarımın siz ait olabilmesi için çalışma üzerinde basitçe bir mizanpaj veya ordan burdan toplayarak editleme değil, o çalışma üzerinizde bir şekilde emeğinizin olması gerekmektedir. Yani bu internetten görsel topla kenarlarını kes, bir zemin ekle ''ta ta taaaa'' benim tasarımım diyerek ortaya çıkmak değildir.

Kendinizi, arkadaşlarınızı, işten anlamayan kişileri kolayca kandırabilirsiniz. Ama bu işin renklendirmesini ben yaptım ve burada benim emeğime saygısızlık ederek başkalarından saygı bekliyorsunuz.

Bu nasıl bir pişkinliktir, nasıl bir emek sömürüsüdür anlamıyorum.

Konunuzu birazcık utanın, çalışmalarınızın içeriğinin ne olduğunu görülsün ve sizin olmayan çalışmaları sizin diye göstererek tebrik beklediğiniz görülsün diye kapatmıyorum!

İbretlik konu gerçekten.

Ultio

Magic & Mayhem
♾️Grafik Gurusu♾️
Renklendirme yerine siyah beyaz halini kullansaydım ne diyecektiniz çok merak ediyorum ?

Graphi_cart, renklendirme çalışması yerine fotoğrafın orjinal halini kullansanız elbette ki size kimsenin diyeceği bir şey yok.

Önemli olan açıklamaları atlıyorsunuz, ne söylenmek isteniyor anlamıyorsunuz. Gerektiği yerlerde birden fazla defa okuyarak anlatılmak istenen durumu irdeleyiniz.

Graphi_cart

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
zarifbalci.com
Yukardaki çalışmalarda 3 boyutlu modelleme tipografi çalışması mizanpaj için 10 tasarım yaklaşık 25 saat emek harcamış birisine siz nasıl "internetten resim topla , orasını kes burasını kes diyebilirsiniz" ?

Ultio

Magic & Mayhem
♾️Grafik Gurusu♾️
Yukardaki çalışmalarda 3 boyutlu modelleme tipografi çalışması mizanpaj için 10 tasarım yaklaşık 25 saat emek harcamış birisine siz nasıl "internetten resim topla , orasını kes burasını kes diyebilirsiniz" ?

Paylaşan arkadaşlar , paylaştıkları sayfaları veya profilleri yayınlayabilirlerse sevinirim.

Neler hissediyorsunuz?