Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

10 Kasım

gulum352

🏆Pro Tasarımcı🏆
şükrü hocam...çalısma cok guzel olmus...üstün basarılar dılerım:)

7000ap

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
aynen

Grafik çalışmanızı sunum yazınız tamamen yanlış
10 Kasım bir bayram değildir. Kutlama değil anma günüdür..
Böyle acı bir kayıbı kutlamayın..

Fikirlerini,ilke ve inkılaplarını benimsediğim yüce insan ATATÜRK'ü saygıyla anıyorum..

bu yoruma kesinlikle katılıyorum. Zaten ister istemez gözüme ilk takılan kelime "kutlama" kelimesi oldu.. "Saygıyla Anıyoruz" şeklinde bir sonlandırma daha akla yatkın olurmuydu sizce de !! zeminde kullanılan renk güzel..

iyi tasarımlar...

7000ap

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
herkes yorumlara açık olmalı

Konu ile alakasız mesaj yazdığım için kusura bakmayın ama arkadaşlar çalışmanın içeriğini inceleyerek konuya yorum yapmanız daha sağlıklı olacaktır.Çalışmayı ve arkadaşın demek istediğini değişik yönlere çekmeye gerek yok.

burada arkadasın demek istedigini yanlış anlamak gibi bir düşüncem asla olmamıştır.. bu çalışmayla arkadaşımızın esas belirtmek istediği tüm Türkiye ' yi, Türkiye Cumhuriyeti' nin yeri asla doldurulamayacak olan kurucusu Yüce Önder Mustafa Kemal ATATÜRK ' ü saygıyla anma çağrısı dır.. belirtilen içerik tasarımdan ziyade bu yöndedir.. benim yaptığım sadece tasarım hakkındaki küçük bir fikir vermektir.

iyi tasarımlar...........

guvenmx

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.sukrucerci.com
bu yoruma kesinlikle katılıyorum. Zaten ister istemez gözüme ilk takılan kelime "kutlama" kelimesi oldu.. "Saygıyla Anıyoruz" şeklinde bir sonlandırma daha akla yatkın olurmuydu sizce de !! zeminde kullanılan renk güzel..

iyi tasarımlar...

bunun yanlış olduğu konusunda aynı kanıdayız.

burada arkadasın demek istedigini yanlış anlamak gibi bir düşüncem asla olmamıştır.. bu çalışmayla arkadaşımızın esas belirtmek istediği tüm Türkiye ' yi, Türkiye Cumhuriyeti' nin yeri asla doldurulamayacak olan kurucusu Yüce Önder Mustafa Kemal ATATÜRK ' ü saygıyla anma çağrısı dır.. belirtilen içerik tasarımdan ziyade bu yöndedir.. benim yaptığım sadece tasarım hakkındaki küçük bir fikir vermektir.

iyi tasarımlar...........

şükrü hocam...çalısma cok guzel olmus...üstün basarılar dılerım:)

teşekkürler gül.