Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

14 Subat Sevgililer Gunu (clp)

puhuma

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.grafikerler.net
meric4ys9.jpg

meric2tw6.jpg

clpdk9.jpg

Marka: meric gold
Uygulama: clp raket
Tasarım: puhuMa

Son düzenleme:

Benzer konular

josef29

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.bayrakci.com
gül olan dizayn güzel ama sade düz yazarsan daha güsel olur bence sarı yazılara gerek yok bence güsel resim :D

güsel disayn eline sağlık demeyi unuttum onuda söliyim:D

Bahtınur YILDIZ

♾️Grafik Gurusu♾️
umarım herkes sevgilisine GÜNÜNÜ gösterir:)

eline sağlık puhuma güzel çalışmalar

Countryman

🏆Pro Tasarımcı🏆
Çalışmalar grafik anlamında gerçekten başarılı olmuş (2. çalışmada parmaktaki yüzük biraz emanet olmuş ama) tebrikler. Yanlız 1. çalışmada vermek istediğin msjı ya ben yanlış algıladım yada siz yanlış anlatmışsınız. Benim anladığım ' evet 14 şubat günü geliyo. Sevgilinize tabi bir hediye almak durumundasınız. Bİzce bir yüzük alın. Böööyle tek taşından. Sonra uzun bi süre belinizi doğrultamayın!' Yani biraz itici olmamış mı vermek istediğiniz msj.Tabi bu benim algıladığım. Yoks yanlış mı algıladım!?!

AnoktaKADİR

🏅Acemi Tasarımcı🏅
abi bence her iki çalışma da çok iii ellerine sağlık özellikle vurguyu çok beğendim

emeğinize sağlık

byimaj

🌟Usta Tasarımcı🌟
bence 2. seçilir. ellerine sağlık güzel olmuş ve sloganda süper :)

sennur

🌱Yeni Üye🌱
çalışma harika olmuş şimdi bende onu fotoğraf halinde nişanlıma göndereceğim...

koserim

🏆Pro Tasarımcı🏆
Tebrik Ederim Çok Harika Çalışmalar...

N/A9

🏆Pro Tasarımcı🏆
ikiside şık görünüyor. eline sağlık

Hepyek

👑Efsanevi Grafiker👑
Birini çalisman çok mizahi geldi bana :D

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Tebrik ederim puhuma. Tasarım olarak ikiside çok hoş çalışmalar. Fakat bir reklamcı gözüyle baktığımda rakip bir firmanın reklam filmi ile karşılaştırdım. Ne diyordu reklam filminde...

"Şu kadarcık bir şey" buradaki repliği hatirlayıp birinci çalışmana döndüğümde hiçte o kadarcık değil aksine devasa bir şey. Adamın sırtına binen kocaman bir yük izlenimi yarattı bende. Valla bunu gören insanlar da böyle düşünürse sanırım firmanın satışları etkilenir gibi düşünüyorum. :)

İkinci çalışmaya baktığımızda ise daha çok romantizm fark ediliyor. Yani şu panoların yanından geçen sevgililerin arasındaki replik şimdiden kafamda canlanıyor...

-Aşkımmm şuraya baksana...:kiss:
-Gitti paralar... :anlamsiz:

Tasarım olarak ikisinide beğendim. Fakat reklam çalışması olarak ben de ikinci çalışma diyorum.

puhuma

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.grafikerler.net
gül olan dizayn güzel ama sade düz yazarsan daha güsel olur bence sarı yazılara gerek yok bence güsel resim :D

güsel disayn eline sağlık demeyi unuttum onuda söliyim:D
cvp: yorumunuz için tşk. Slogandaki sadece beyaz kısımları dikkat edip okusaydınız, sarıların ne görev yaptığını anlayabilirdiniz sanırım...

umarım herkes sevgilisine GÜNÜNÜ gösterir:)

eline sağlık puhuma güzel çalışmalar
cvp: umarım öyle olur :) tşk ederim.

Çalışmalar grafik anlamında gerçekten başarılı olmuş (2. çalışmada parmaktaki yüzük biraz emanet olmuş ama) tebrikler. Yanlız 1. çalışmada vermek istediğin msjı ya ben yanlış algıladım yada siz yanlış anlatmışsınız. Benim anladığım ' evet 14 şubat günü geliyo. Sevgilinize tabi bir hediye almak durumundasınız. Bizce bir yüzük alın. Böööyle tek taşından. Sonra uzun bi süre belinizi doğrultamayın!' Yani biraz itici olmamış mı vermek istediğiniz msj.Tabi bu benim algıladığım. Yoks yanlış mı algıladım!?!
cvp: öncelikle düşünceleriniz için tşk ederim. 1. çalışma için tespitinize saygı duyuyorum ama dikkatinizden kaçan noktalara değinmek istiyorum. Şöyle ki; tespitiniz mesajı algılama farklılıklarında en son kabul edilebilecek bakış açısı olarak kabul edilebilir, izleyici görmek istediğini görür. Fakat bardağın dolu kısmı ile bakılırsa ya da çalışmaya salt görsel (slogan vb dışında) açıdan yaklaşıldığında mesajı algılama alanı daraltılır (tespitiniz gibi). Bunun yerine slogan ("sevgi_ni_zi_ gosterin" ya da anatema) ile bakış oluşturulduğunda Sevgilinin sevgilisine sevgisinin gücünü fedakarlıkla gösterebileceğini anlatan bir görsel kompozisyon karşımıza çıkıyor. + Tespitiniz salt görsel olarak bakıldığında bile belini doğrultamayacak bir hal durumu yılda 1 defa olan günde sevgilisi için manevi tarafıyla ölçülemeyecek boyutta sanırım... + Konu alanı da takdir edersiniz ki sosyo-ekonomik boyutunda sınırları belirlemede zorlayabiliyor.
Bu bakış açısıyla çalışmalar amacına uygun hazırlanmıştır. Başarılı dönüt ya da hedef-davranışları sağlayacak potansiyelde hazırlanmıştır. Tekrar tşk ederim....

abi bence her iki çalışma da çok iii ellerine sağlık özellikle vurguyu çok beğendim

emeğinize sağlık
evet çizgimde "vurgu" norm una özellikle dikkat ederim. Tşk...

bence 2. seçilir. ellerine sağlık güzel olmuş ve sloganda süper :)
Duygu ve düşünceleriniz için tşk..

çalışma harika olmuş şimdi bende onu fotoğraf halinde nişanlıma göndereceğim...
tşk ederim. Allah tamamını erdirsin...

Tebrik Ederim Çok Harika Çalışmalar...
tşk ederim..

ikiside şık görünüyor. eline sağlık
tşk ederim

Birini çalisman çok mizahi geldi bana :D
evet :) dikkat ya da ilgi çekmenin en iyi metodlarındandır...

Tebrik ederim puhuma. Tasarım olarak ikiside çok hoş çalışmalar. Fakat bir reklamcı gözüyle baktığımda rakip bir firmanın reklam filmi ile karşılaştırdım. Ne diyordu reklam filminde...

"Şu kadarcık bir şey" buradaki repliği hatirlayıp birinci çalışmana döndüğümde hiçte o kadarcık değil aksine devasa bir şey. Adamın sırtına binen kocaman bir yük izlenimi yarattı bende. Valla bunu gören insanlar da böyle düşünürse sanırım firmanın satışları etkilenir gibi düşünüyorum. :)

İkinci çalışmaya baktığımızda ise daha çok romantizm fark ediliyor. Yani şu panoların yanından geçen sevgililerin arasındaki replik şimdiden kafamda canlanıyor...

-Aşkımmm şuraya baksana...:kiss:
-Gitti paralar... :anlamsiz:

Tasarım olarak ikisinide beğendim. Fakat reklam çalışması olarak ben de ikinci çalışma diyorum.

-Ne kadar cimrisin :sad:
-Hiç şakadan anlamoyoosun :(

.... böyle gider :)

duygu ve düşüncelerin için tşk ederim @VolkanTekin

chaqal

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar sadece beyaz renkli yazıları bi okursanız sanırım afişler daha bi güzel görünüyo
"SEVGİ-li-NİZİ-n gününü GÖSTERİN"
SEVGİNİZİ GÖSTERİN

AA pardonyaa puhuma arkadaşımız belirtmiş zaten. görmemiştim :) neyse. ellerine sağlık. çok güzel bir (iki) çalışma... :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

dehsal

🌱Yeni Üye🌱
çalışmalar süper olmuş ama bir ayrıntıya takıldım. yüzüğü halatla çeken adam çok fazla zorlanmış. bunu gören bazı erkekler hediye almanın zorluğunu görürlerse bir daha hediye almak istemezler.:p yani anlayacağın mesajlar biras daha dikkatli verilmeli diye düşünüyorum.:lol:

aysgl

🌟Usta Tasarımcı🌟
her iki çalışmada gününe anlamlı çalışmlar olmuş ellerine sağlık ...

Necaty

🌟Usta Tasarımcı🌟
Sevgini Göster
Sevgilinizin gününü gösterin.
Harika olmuş.tebrikler
O raket resimlerinin soldaki sanki kayseride banamı öyle geldi:p kırşehiri hiç görmedim