Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

1500 Dolarlık Işıklı Klavye

N/A8

♾️Grafik Gurusu♾️
İlk bakıldığında sade bir tasarım ve basit bir klavye görülüyor. Ancak içerdiği teknoloji karmaşık ve oldukça orijinal bir fikir.

Tuşlara yakından bakıldığında tıpkı ekranımızda olduğu gibi görüntünün piksellerden oluştuğunu rahatlıkla görebiliyorsunuz.

Herhangi bir harfe bastığınızda, bilgisayarınızda kurulu olan programlardan o harfle başlayanların simgesi klavyede beliriyor.

Klavyeyi Photoshop üzerinde kullanırken pek çok aracın tuşlara kısayol olarak yerleştiğini görüyorsunuz.

Oyuncular da unutulmamış. Resimde Quake müptelalarını mutlu edecek bir yerleşim düzeni görüyorsunuz.

Klavyede isterseniz tüm harfleri küçük veya büyük harfli olarak kullanabiliyorsunuz.

Dilediğiniz tuşa dilediğiniz kısayolu atayabiliyorsunuz.

Bilgisayarınızdaki yazılım aracılığıyla tuş takımını dilediğiniz gibi ayarlayabiliyorsunuz.

İşte; 1500 USD' yi verince bunları yapabiliyorsunuz. :D

eminemsi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ödemeyi nasıl istiyorlarmış 12 ay kredi kartına taksit bi kısmı peşin geri kalanını repo mu yapalım bide ev araba filan da şimdi bunlar ipotek isterler e normal bi klavyenin nerden baksan 100 katı daha pahalı

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Pc kullananlar almayı düşünmesin bile. Çünkü klavye Mac klavyesi :)

Rx_Lose_xR

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Baya güzelmişş sevindim mac için olduguna umarım pc ye de çıkmaz :D

belqin

🌟Usta Tasarımcı🌟
Çok güzel gerçekten ama gene de ucuzlayacağı zamanı beklemek lazımm :D

N/A8

♾️Grafik Gurusu♾️
ödemeyi nasıl istiyorlarmış 12 ay kredi kartına taksit bi kısmı peşin geri kalanını repo mu yapalım bide ev araba filan da şimdi bunlar ipotek isterler e normal bi klavyenin nerden baksan 100 katı daha pahalı

Hem bu dediklerinizi istiyorlar bir de ayrıca kefil istiyorlar, çünkü bazı arkadaşlar bu tip değerli klavyelerin üzerine kahve filan dökebiliyorlarmış :D

quick

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.dijitalsokak.com
şimdi bu klawyeyi şahsi kullanımınız için aldınız diyelim güzel güzel kullanıyorsunuz üzerine bir fincan sıcak şekerli kahve döküldüğünü görmek evlat acısı gibi olur galiba :D:D:D

XXI

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
eskizdefteri.net
Pc kullananlar almayı düşünmesin bile. Çünkü klavye Mac klavyesi :)

hocam merak ettim bu klavyenin mac klavyesi olduğunu nereden biliyosun?

bu resimdeki windows tuşu çok dikkatimi çekti sonra senin yorumunu görünce birazcık şaşırdım doğrusu !

ayrıca bu ürünün resmi sitesini 6 ay kadar önce takip ediyordum concept ti, yalnız şimdi piyasaya çıkacak.
https://www.artlebedev.com/everything/optimus/
bu linkte PC with installed OS Windows XP or Vista, with a USB 1.0 (or better 2.0) port; Mac OS X 10.4.8 or higher.
böyle bir yazı okudum. ve yorumunuz beni çok şaşırttı:) belki bu klavyeyi alacak arkadaşlar vardır, yanlış bilgilendirmeyelim bence.. :cool:

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑

Peki buradaki kelebek tuşu sana neyi ifade ediyor :) Ama bende hatalıyım. Hem Mac Hem de diğer işletim sistemleri olan makinalar içinde üretilebilecek bir şey sonuçta... Haklısın.

N/A8

♾️Grafik Gurusu♾️
Bol miktarda üreteceklermiş ya, herkese yetecek kadar var üzülmeyin :p

N/A8

♾️Grafik Gurusu♾️
Bence geri çeksinler piyasadan, şimdiden ortalık karışmaya başladı... :cool1::p

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
yuhahah

güzel olur yaa her ay yenisini alırız artık :D

ışıklı klavyeyi gece lambası diyemi kullanacaksın... güzel bi alet bu o kadar alınırmı cık cık cık :) ama düşündümde bi an... klavyenin ışıklarını müzik çalıcıyla senkronize edersek... baya hoş olabilir dimi :)