Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

16. Malatya fuarı afiş

grafideal

🌟Usta Tasarımcı🌟
SLM ARKADAŞLAR. 16. MALATYA FUARI KAYISI ŞENLİKLERİ VE TİCARET FUARINA AİT AFİŞ ÇALIŞMAM. İYİ ÇALIŞMALAR :iloveyou::iloveyou:

:iloveyou::iloveyou:

Benzer konular

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
mesaj yazarken caps ı kapatmayı unutmayın lütfen
iyi çalışmalar

MONASTERY

👑Efsanevi Grafiker👑

Bir iki ufak hata hariç genel olarak göze hoş gelen bir çalışma ellerinize sağlık..

-Genel sanayi ve ticaret fuarı yazısının yansıması ticaret fuarı yazısıyla sınırlı kalmalıydı uzatınca turuncu zeminin üstüne çıkmış.
-Sayfa kıvırma efektinde hatalar var. Sayfa ucu kıvrılma noktası ve gölgelendirmesinde sorunlar var üzerinde biraz çalışılması gerekmekte.
-09'daki sıfır sanki deforme olmuş gibi biraz göz tırmalıyor.
- sağ bölümdeki çarkların bir kısmı turuncu zemin üzerine çıkmış altta olması gerekirdi.

İyi çalışmalar dilerim.

mercyful

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ben çok beğendim. Ellerinize sağlık. Tek takıldığım nokta; "Genel Sanayii ve Ticaret Fuarı" yazısının perspektif sorunu. Çalışmanın sağ üst köşeye doğru hareketine fazlaca ters gibi.

Kolay gelsin.

tugi

♾️Grafik Gurusu♾️
ellerine sağlık başarılı bir çalışma bulut arkadaşımızın söylediği gibi ufak düzeltmelerden sonra çok çok iyi konuma ulaşacaktır, kolay gelsin

grafideal

🌟Usta Tasarımcı🌟
değerlendirmeler için teşekkürler arkadaşlar.

grafideal

🌟Usta Tasarımcı🌟
arkadaşlarrrrr çalışmalarıma ambargomu uyguladınız yawww:)) değerlendirilecek bi tarafı yokmu çalışmalarımın, çokmu kusursuz :))) iyi çalışmalar herkese

grapper

🌱Yeni Üye🌱
konsept güzel detaya incek bişey yok güzel olmuş

alisalur

♾️Grafik Gurusu♾️
görünümü hoi bir çalışma
emeğine sağlık

mmm_m

🏅Acemi Tasarımcı🏅
açık söyliyim begenmedim göz tırmalayn çok şey var

grafideal

🌟Usta Tasarımcı🌟
açık söyliyim begenmedim göz tırmalayn çok şey var

bakış açınızı merak ettim göz tırmalayan şeyleri sıralarsanız sevinirim... bir de sizden örnek bir çalışma eklemenizi isterim görelim bakış açınızı... iyi çalışmalar

mmm_m

🏅Acemi Tasarımcı🏅
göz tırmalayan şeyleri ve bakış açımı merak ederken bir tarafdan da benden örnek çalışma isteyerek, üstelik "..görelim bakış açınızı.."(bir anlamda: hehe..beni eleştiriyor, yaptığı işlere bak) demek samimi ve nezaketen söylenebilecek bir söz olarak değerlendirilebilir mi! üstelik grafiker olmayada bilirim ben, öyle değil mi ? ..yoksa grafik sadece grafikelere mi hitap eder ?

saygılarımla

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bir iki ufak hata hariç genel olarak göze hoş gelen bir çalışma ellerinize sağlık..

-Genel sanayi ve ticaret fuarı yazısının yansıması ticaret fuarı yazısıyla sınırlı kalmalıydı uzatınca turuncu zeminin üstüne çıkmış.
-Sayfa kıvırma efektinde hatalar var. Sayfa ucu kıvrılma noktası ve gölgelendirmesinde sorunlar var üzerinde biraz çalışılması gerekmekte.
- sağ bölümdeki çarkların bir kısmı turuncu zemin üzerine çıkmış altta olması gerekirdi.

İyi çalışmalar dilerim.

Katılıyorum.

bakış açınızı merak ettim göz tırmalayan şeyleri sıralarsanız sevinirim... bir de sizden örnek bir çalışma eklemenizi isterim görelim bakış açınızı... iyi çalışmalar

Katılmıyorum.

Nedense bu aralar olumsuz eleştiri yapılınca,eleştiriyi yapan kişiden hemen çalışma istenmesi moda oldu.

wed-design

🌟Usta Tasarımcı🌟

İyi çalışmalar dilerim.

Vallahi güzel görmüşsün biz o kadarına giremiyoruz :D Ama afiş genel olarak güzel olmuş.