Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

2. afiş denemesi :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cahit GÜLDEN

Eğitimci Grafiker
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.cahitgulden.com
Bir çalışmanın değeri ona ne kadar emek verildiğiyle doğru orantılı değildir. Eğer ortaya birşey çıktıysa onun herkesin nezdinde bir değeri vardır. İster 10 saniyede olsun isterse 10 günde. Daha öncede söylediğim gibi, lütfen eleştirirken uslubumuza dikkat edelim ve çalışma görselinin dışına taşmadan olsun bütün bunlar. Bu arada xaykan arkadaşım sizde çabuk tahrik olmasanız diyorum.
(Tartışma gereksiz yerlere kayarsa konu kilitlenecektir)

İyi çalışmalar..

xaykan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bir çalışmanın değeri ona ne kadar emek verildiğiyle doğru orantılı değildir. Eğer ortaya birşey çıktıysa onun herkesin nezdinde bir değeri vardır. İster 10 saniyede olsun isterse 10 günde. Daha öncede söylediğim gibi, lütfen eleştirirken uslubumuza dikkat edelim ve çalışma görselinin dışına taşmadan olsun bütün bunlar. Bu arada xaykan arkadaşım sizde çabuk tahrik olmasanız diyorum.
(Tartışma gereksiz yerlere kayarsa konu kilitlenecektir)

İyi çalışmalar..

ok hocam paylaşmayız bişey site krizi ortadan kalkmış olur... ;) uslupsuz konuşmalarım nereleridir onuda çıkartmış değilim, aydınlatırsanız sevinirim...

corel hocam daha güzel olabilirdi ama hiç yoktan hande benim için yapılmış diyip para verirdi :D:D inş sana yaptıgım bu şakayada kızmaz xaykan kardeş

alıştım artık istediğinizi söyleyebilirsiniz ;)

Cahit GÜLDEN

Eğitimci Grafiker
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.cahitgulden.com
xaykan eleştirenmisin eleştirilenmisin buna bir açıklık getir önce..
Bu kadar alınganlıkta fazla ama kardeşim....

xaykan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
xaykan eleştirenmisin eleştirilenmisin buna bir açıklık getir önce..

eleştirilenim. ?
alınganlığım yok hocam , yanlış anlıyosunuz beni.

sadece dj yi begendim :}..güzel resim ama hala bayram yeri gibi :}
yazıların 1i solda 1i sagda darma dagınık.
dagıtacaksan bile baazı seylerin kuralı var.. estetik deil..sevgiler.

hocam özür dilerim, yaşınızı fark etmedim. akranımsınız gibi konuşmuşum, kusra bakmayın :S

grafik_adam

🏅Acemi Tasarımcı🏅
dj'in bulunduğu kısım hazır zaten, bir onu yapan kimse iyi yapmış. gerisi çok karışık anlıyamadım. baya bir genel olarak toparlanması gerekli..

Olan tartışmalara son noktayı ben koyayım o zaman. Şimdi herhangi bir arkadaş işini koymuş ise buna karşıda yorumlar yapılmış ise, yanlış olan yerler var ise eğer görebildiği kadarı ile bunları yazdıkdan sonra işi koyan arkadaşa eğer var ise savunması bunu güzel bir şekilde yapar. Şimdi xayhan arkadaşımız burada herkesin yazdıklarına bir nevi cevap vermeye çalışıyor ise bu kesinlikle burada kimseye karşı tepki verdi, yorumumu beğenmedi, madem eleştiriye kızıyorsun ne diye iş koyuyorsun gibi şeyler mantık dışı ve de yersizdir. xayhan arkadaşımız varsa savunması yapar, hakkıdır. Ha sonunda anlaşamazsınız iyi di kötüydü durumu ortaya çıkar ise o zaman kimse kimseye sataşmadan düşüncelerini kendi içinde saklasın. Herkes aynı şeyi beğenmek zorunda değildir. Tabi ki bu da temel tasarım ilkerinin dışına çıkmamak sureti ile..

xaykan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Olan tartışmalara son noktayı ben koyayım o zaman. Şimdi herhangi bir arkadaş işini koymuş ise buna karşıda yorumlar yapılmış ise, yanlış olan yerler var ise eğer görebildiği kadarı ile bunları yazdıkdan sonra işi koyan arkadaşa eğer var ise savunması bunu güzel bir şekilde yapar. Şimdi xayhan arkadaşımız burada herkesin yazdıklarına bir nevi cevap vermeye çalışıyor ise bu kesinlikle burada kimseye karşı tepki verdi, yorumumu beğenmedi, madem eleştiriye kızıyorsun ne diye iş koyuyorsun gibi şeyler mantık dışı ve de yersizdir. xayhan arkadaşımız varsa savunması yapar, hakkıdır. Ha sonunda anlaşamazsınız iyi di kötüydü durumu ortaya çıkar ise o zaman kimse kimseye sataşmadan düşüncelerini kendi içinde saklasın. Herkes aynı şeyi beğenmek zorunda değildir. Tabi ki bu da temel tasarım ilkerinin dışına çıkmamak sureti ile..

teşekkür edrim ... beni en iyi sen anlamışsın :))
tepki gösterdiğim alındığım yok :)) neden bukadar yanlış anlaşılıyorum anlamadım. :eek:: seviyeli ve kaliteli bi site sanmıştım ama bukadar alaycı bi tavırlada yorum yapılmaz. kendi adıma grafikerliği bir ekip çalışması olarak görüyorum ve bu yüzden yaptığım tasarımları burada paylaşıyorum, fikir almak için. site harici tasarımlarımı görenler beğeniyo, yani her türlü satarım yaptıklarımı. bu yaptığım çalışmada hiç emek olmadığını söyleyen arkadaşımız var , buyursun resim burda , bakalım kendisi neler yapacak bu resimle.
brilliantovuidoc1144417ah5.jpg

herşeyi hazır bir foto merakla bekliyorum... Countryman ...

Son düzenleme:

grafik_adam

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Rica ederim. Boşver takma sen bazen anlayış beklemek zor oluyor gerçekten.

(Kırıcı olmadan burada bilgilerimizi paylaşsak ne olur sanki. Amaç kırmak ise bu foruma takılmayalım o zaman yani..)

Cahit GÜLDEN

Eğitimci Grafiker
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.cahitgulden.com
teşekkür edrim ... beni en iyi sen anlamışsın :))
tepki gösterdiğim alındığım yok :)) neden bukadar yanlış anlaşılıyorum anlamadım. :eek:: seviyeli ve kaliteli bi site sanmıştım ama bukadar alaycı bi tavırlada yorum yapılmaz. kendi adıma grafikerliği bir ekip çalışması olarak görüyorum ve bu yüzden yaptığım tasarımları burada paylaşıyorum, fikir almak için. site harici tasarımlarımı görenler beğeniyo, yani her türlü satarım yaptıklarımı. bu yaptığım çalışmada hiç emek olmadığını söyleyen arkadaşımız var , buyursun resim burda , bakalım kendisi neler yapacak bu resimle.

xaykan......
Seviyeli ve kaliteli bir site sanmıştınız ama öyle bir site değiliz öylemi?
Senin mesajını silebilirdim ama silmiyorum ben ve arkadaşlarım her türlü
eleştiriye açığız. Yalnız bu eleştirine karşı cevap vermeden duramayacağım
sana yorum yapan arkadaşların tamamı bu sitede üyeler. Bu sitede yönetici
moderatör arkadaşlarımızın hiçbirisi senin hakkında olumsuz yorum yapmamışlar
aşağılayıcıyı bırak ağır bir uslup bile kullanmamışlar, buna karşılık sen bizi
seviyesizlikle suçlamaktan geri kalmamışsın. Lütfen yorumlarını yaparken
iyi araştır ve adil ol.

Sana teessüf ediyorum, başka bir sözüm yok.

(konu kilitlenmiştir)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...