Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

2.el uc-logic tm19w01/ cintiq 12wx yada muadili ekranlı tablet alınacaktır. - Türkiye Geneli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

asruh03

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.ahmetgorgoz.com
2.el uc-logic tm19w01/ cintiq 12wx yada muadili ekranlı tablet alınacaktır.

Marka / Model:

Ürün ile ilgili açıklama: Öğrenciyim. Pahalı üründe gözüm yok. Lütfen temiz cihazı olanlar buyursun.

Bosto - yiynova gibi ürünlerde olabilir.

Saçma sapan fiyatlar istemeyiniz. Alışveriş güvenli e-ticaret üzerinden 9 taksit seçeneği ile yapılacaktır bilginize. Konu altına ürününüzü bilgilerini istesiğiniz ücreti yazarsanız iyi olur. Kolay gelsin

E-posta: ahmtgrgz@hotmail.com

Telefon: 0505 468 45 27

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

eminearslan

🌱Yeni Üye🌱
2.el uc-logic tm19w01/ cintiq 12wx yada muadili ekranlı tablet alınacaktır.

Marka / Model:

Ürün ile ilgili açıklama: Öğrenciyim. Pahalı üründe gözüm yok. Lütfen temiz cihazı olanlar buyursun.

Bosto - yiynova gibi ürünlerde olabilir.

Saçma sapan fiyatlar istemeyiniz. Alışveriş güvenli e-ticaret üzerinden 9 taksit seçeneği ile yapılacaktır bilginize. Konu altına ürününüzü bilgilerini istesiğiniz ücreti yazarsanız iyi olur. Kolay gelsin

E-posta: ahmtgrgz@hotmail.com

Telefon: 0505 468 45 27

Aynı şartlar benim için de geçerli.Wacom cintiq modelleri çok pahalı.Elinde uygun 2.el olanlar varsa ne güzel.Bosto'yu yeni duydum.Fiyatlarına sitesinden baktım.14WA iyi görünüyor.Getirten yada elinde olan varsa mesaj atsın lütfen.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...