Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

2. Üniversite mi, Yükseklisans mı ?

miraynur

🏅Acemi Tasarımcı🏅
üniversite 3te olmanın verdiği telaşla acaba okul bitince ne olacak derdine girdim. malum harç ücreti kalktı. bu yükseklisans öğrencileri içinde geçerli. 2. üniversite sınavsız kayıt yapmakta. dolayısıyla kafam karışık. grafik tasarımdan yüksek lisansmı yoksa 2. üniversitede medya ve iletişim bölümümü ne dersiniz ?

z3phyr

🌱Yeni Üye🌱
ne yapmak istediğine karar vermen gerekiyor istediğin sadece grafik tasarım yapmak mı yoksa ilgilni çeken başka şeylerde var mı ?
eğer ki grafik tasarım tam benim mesleğim diyebiliyorsan grafik tasarım üzerine okumak seni mutlu ediyorsa devam etmelisin.
ama eğer ki bi yerlerde bi eksik var ben bişeyler daha yapmalıyım sadece grafik tasarım bana yetmiyor diyorsan 2. bir üniversite seni daha çok mutlu edebilir.
seni ne mutlu ediyorsa onu yap ne olduğu önemsiz bu hayat senin

markosistem

🌱Yeni Üye🌱
İkinci Üniversite

Bende kimya 3. sınıfım.İkinci üniversite kapsamında uluslararası ilişkiler bölümü okumaktayım.

Bence bölümün ile alakalı bir ikinci üniversite okuman senin yararına olur.Daha da önemlisi mezun olunca CV'ne yazman seni diğer grafikerlerden ayırır.Bence ikinci üniversiteyi düşünebilirsin.

miraynur

🏅Acemi Tasarımcı🏅
cevaplarınız için teşekkür ederim gerçekten benim için önemliler. grafik tasarımın masaüstü alanı kadar medya alanında da tecrübe edinmek istiyorum bu yüzden ikinci üniversiteye epey heveslendim. 2. üniversiteyi bitirip yüksek lisans yapmaya da kararlıyım. tekrar tekrar teşekkür ederim.

z3phyr

🌱Yeni Üye🌱
rica ederim inş. herşey istediğin gibi olur;) hayatında başarılar...

Joymen

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.trvitrin.com
Tabikide ikinci üniversite :)) Niye diyecek olursanız ben mekatronik mezunuyum. Tercih verebildiğim bölümler toprak mahsulleri :D Eğer ziraat diplomamda olsaydı belkide makatronik ile ilgili bir bölüme tercih verebilirdim Kpss'de