Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

2 Yıllık Yetenek Sınavsız Grafik Tasarım Yardım(!)

bonanzia

🌱Yeni Üye🌱
Oncelikle herkese merhabalar.Ben kucuklugumden beri cizimle ugrasiyorum ve tasarim yapiyorum.Meslek olarakta tasarimla ilgili bir bolum dusundugum icin grafik tasarimi kendime uygun dusundum. Simde benim sorum su,

Trabzonluyum ve memleketime en yakin Grafik Tasarim bolumu Giresun Universitesinde.Ancak bu bolum 2 yillik. Bolumun 2 yillik olmasi, alacagim diplomanin is bulma konusunda bir zarari olurmu.4 yillik bir diplomaya oranla ne tur eksiklikleri var? Veya varmi? Yardimlarinizi bekliyorum arkadaslar.Simdiden tesekkurler.

Duzenleme:Baslikta Yetenek sinavsiz demisim yanlislikla.Bolum Yetenek sinavi olsun olmasin farketmez.Sorum 4 yillikla 2 yillik arasindaki fark.

panco2634

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.korhanyilmaz.com.tr
2 yıllık ve 4 yıllık diploma arasında farklar illaki var matbaa/ajans sektöründe önemli olan grafikerin hayal gücüdür. geri kalanın pek fazla önemi kalmıyor ajanslarda tanıdığım gerçekten çok iyi grafikerler var kimisi iktisat kimi düz lise mezunu ama grafikerliğe gönül vermişler o mesleği yapıyorlar.

bonanzia

🌱Yeni Üye🌱
Ben suan diploma sahibi olmasamda cizim ve grafik konusunda iyiyim.Universitenin bazi afislerini falan ben taarliyorum.Benim ogrenmek istedigim is hayatina atildigimda rutbesel anlamda bir eksiklik gorurmuyum 2 yillik okuyunca?

panco2634

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.korhanyilmaz.com.tr
eğer yaptığın tasarımlar güzel ve gerçekten etkileyici ise hiç bir eksiklik görmezsin ve diploma sahiplerinden daha iyi ücretler alırsın.