Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

2008TaKvİmİ(okul için yaptım eleştirilerinizi bklyrmm)

Hatice ÇAVDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikerler.net
takvimin aylar kısmındaki o güzelim desenlerle yukarıdaki o fotoğraf ve etrafına yerleştirdiklerin tamamen birbirinden alakasız duruyor bence biraz daha deneme yapmalısın umarım eleştirimi yanlış anlamazsın kolay gelsin...

merveporay

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.shutterstock.com
takvimin aylar kısmı daha önce paylaşıma açılmıştı kullanmadan evel izin almanız gerekmezmi

deren

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tasarım demek illa heryerı doldurmak degıldır bıraz daha sade bır calısma daha ıyı olur bence

grafifun

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bu takvimde hatalar vardı umarım düzeltmişsindir

Bahtınur YILDIZ

♾️Grafik Gurusu♾️
takvimin aylar kısmı daha önce paylaşıma açılmıştı kullanmadan evel izin almanız gerekmezmi

paylaşıma açılan her konu herkes tarafından kullanılır.
izin almaya gerek yok. saçma olur yararlanalım diye ekliyoruz çünkü paylaşımları.

güneşhoca

🏅Acemi Tasarımcı🏅
işi anlayanlara sormakta bi başka oluyo.teşekkürler eleştirileriniz için.ayraca izin meselesinde arkadaşa katılmıyorum hem o çalışmayı formda paylaşan arkadaş çalışmasının beğenilip kullanıldığını görse mutlu olur bence. zaten bende benim eserim demedim ki!

erolcakir

🌱Yeni Üye🌱
Öncelikle Okul yazısı çok sıradan olmuş, onu beyaz renk ile Dink.Bek font ile yazarsanız iyi olur, mesela MEB in tabelalar yönetmeliğindeki tabela tasarımı gibi kullanabilirsiniz. Burç olayını kaldırıp yerine Okullarda kutlanan haftaların tarihlerini yazabilirsiniz. ve resim olarakta eğitim ile ilgili olması daha hoş olur, takvim kısmı ise, gerçekten güzel, denilecek birşey yok. Başarılar.

erolcakir

🌱Yeni Üye🌱

Burası Paylaşım sitesi, ne izninden bahsediyorsun. Burda insanlar her paylaşım için izin alacaklar ise, paylaşımlarına bundan sonra şifre koy. Kimse senden izinsiz kullanmasın.

efehan

🌱Yeni Üye🌱
Çalışmalar Çok Güzel Tebrik ederim.

Bende sizin yeni üyenizim herkeze selamlar.

Burci07

🌱Yeni Üye🌱
çok karısık olmus sade olsaydı daa ii olurdu hrika olmamıs bence

queens

🌱Yeni Üye🌱
niye izin alıyoruz ki o zaman hiç açılmasaydı bu paylaşım sitesi.takvim biraz daha sade olabilirdi gözü çok yoruyo illaki her boşluk doldurulacak diye bişey yok biraz sadelik her zaman için iyidir.:peace1:

ordu52

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşların dediği gibi üsttedi dizaynla takvim bölümü alakasız olmuş + okul ismi boğulmuş gitmiş + aylarla tatil günlerinide aynı şekilde dizayn edebilirdin. bence çvrenden biraz daha yardım al veya hali hazırda olan basılı örneklerden ilhan al her şeyden

setire

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
o yukarısını hemen düzelt illaki dağ ve deniz diyorsa komple o kaplasın

colorhand

🏅Acemi Tasarımcı🏅

grafikerlerin ortak hastalığı.paylaşımını saklamak.izin alınacaksa kendine ait site açarsın ve paylaşımsız olarak yükler ve fona adını yazarsın.

merveporay

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.shutterstock.com
arkadaşlar paylaşıma koyduğumuz nesnelerin çoğu bize ait değil internetten indiriyoruz birbirimizle paylaşıyoruz ve bunların çoğunun yanında ticari amaçlı kullanılamaz yazar sadece okul odevleri gibi bu tarz amaçlar için kullanılır. Başkasının emek harcayıp yaptığı bir işi kullanıp ondan ticari amaç sağlamak ne kadar doğru tartışılır.

sebograph

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.esyazilimbilisim.net
bencede takvimin üst kısmıyla alt kısmı biraz alakasız olmuş daha uyumlu bişeyler denemelisin nede olsa o takvime bakıldığında insanların gözüne bir bütün olarak daha hoş gelecektir böle sanki ayrı iki parça birleştirilmiş gibi oluyor umarım en iyisini yaparsın
birde yukarıya koyduğun ayyıldız ters duruyo bu yüzden yansıma da ters oluyo gerçekçilikten uzak oluyo unu düzeltirsen daha iyi bir görünüm kazandıra bilirsin

güneşhoca

🏅Acemi Tasarımcı🏅
eleştrileriniz için teşekkürler ilk denemeydi eksiklerimi fark ettim. ama okulda da ilk olduğu için sizin gibi değerlendirmediler. biraz da acale oldu denemeye devamm.

DJOSMAN

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sanki bi fotografın altına bır 2008 takvımı yapiştirmiş gibisin. ne anlatmak ıstedıgını 2 sigara yaktıktan sonra yıne anlayamadım :D :D :D