Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

2009 bjk takvim çalışmam yorumlarınızı bekliyorum.

fotohakan_87

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bjktakvm3sm2.jpg

eleştrilerinize açığım daha yeniyim

Benzer konular

fotohakan_87

🏅Acemi Tasarımcı🏅
vay be bi yorum bile yok oKADAR mı kötü

KÖTÜ OLSA BİLE YORUM BEKLİYORDUM BEN :(

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Flood yapmayınız lütfen forum kurallarını okuyunuz! elbet yorum yapacak arkadaşlar vardır aceleci olmayın.
Koyu bir bjk taraftarı olarak değerlendirmem 10 numara :)
yalnız alt kısımı dire bjk yada tam beşiktaş jimlastik klubü yazarsanız daha iyi olur. ayrıca kartal fotoğrafınızıda beğenmedim :S
emeğinize sağlık

fotohakan_87

🏅Acemi Tasarımcı🏅
flood un ne olduğunu bile bilmem ben bi kusursa özür dilerim burdan bişiler öğrenmeye çalışıyorum sadece amacım bu.

eleştirileriniz için teşekkür ederim.

aydogmusb

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.taximpro.com
kartal resmi çok sırıtmış ve alttaki yazıyı ya sadece bjk yada beşiktaş yazarsan daha iyi olur alt ve üstteki grilikler resmi kesmiş ama ilk çalışmansa gayet güzel kendini geliştir kolay gelsin...

cmblc

🌱Yeni Üye🌱
İlk çalışmaya göre süper ama bir sürü de hata var tabii...

mesela Atatürk resmini koymuşsun ama boyutu nedeniyle sayfayı enine tam kaplayamamış, artan yeri CMYK siyahı yapmışsın fakat Atatürk'ün zeminine göre oldukça açık kalmış, onu düzelt bu bir...

Takvim bölümü okunabiliyorsa eğer fena değil... Cumartesi - Pazarları kırmızı yapmayı dene...

Header - Footer bölümleri griyle fena olmamış yalnız yazı tipini daha etli bir font ile değiştirir ve alta "BEŞİKTAŞ JİMNASTİK KULÜBÜ" yazarsan bence daha şık olur...

Tekrarlıyorum, ilk çalışmaya göre süper...

Kolay gelsin...

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
flood un ne olduğunu bile bilmem ben bi kusursa özür dilerim burdan bişiler öğrenmeye çalışıyorum sadece amacım bu.

eleştirileriniz için teşekkür ederim.

kusur bu yaptığınızdır
halk arasında buna "özrü kabahatinden beter" derler
kuralları okusanız neyin ne olduğunu bilirsiniz
umarım yapılan uyarıdan sonra okuma ihtiyacı duymuşsunuzdur kuralları

fotohakan_87

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben sadece özür dilemeye çalıştım okadar

kimseye karşı ne bi saygısızlık nede bi terbiyesizlik yaptım kimseye şahsi de birşey söylemedim site yöneticileri eğer forum kurallarına aykırı bi durum varsa konuyu zaten silerler ve gereken cezayı verirler. büyütmeye ve polemik yaratmaya hiç gerek yok

ben sadece çalışmamla ilgili yorum istedim yazılarımla ilgili değil...

her forumun kendine özel kuralları olabilir ama bu kuralların içinde en önemlileri sosyal yaşam kurallarıdır. ve ben onları gayet iyi bildiğimi düşünüyorum. forum üyelerne ve forumun amacına uygun olmayan cümlelerde yazmadıktan sonra sorun olmayacağını düşünüyorum.

isteyen özrümü kabul eder istemeyen etmez.

yorumlar için tekrar teşekkür ederim.

BlueBeach

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bir konuda açıklık getirmek istiyorum. Türkçe kelimeler ve türkçenin güzelliğini benimsetmeye çalışmaya çalışıyoruz fakat forumlarda hep yabancı tür kelimeler kullanıyoruz. fotohakan_87 arkadaşım "flood" kelimesinin ne anlama geldiğini bilmiyor ve bence de bilmesi zorunlu değil. Tekrar yapmayalım diye uyarı verirsek forum dünyasına yeni katılan arkadaşlarımıza yardımcı olmuş oluruz diye düşünüyorum.Her foruma giren ve kayıt olanlarda forum kurallarını okuyormu merak ediyorum.Yani zaten forum kuralları aslında her forumda aynı ama dediğim gibi forumlara yeni giren yeni üye olan arkadaşlarımız oluyor.Bu konuda onlarada yardımcı olmalıyız.

iyireklam10

🌟Usta Tasarımcı🌟
BlueBeach arkadaşımız nicki ne kadar ingilizcede olsa haklı çünkü flood un tekrar yapmayın anlamına geldiğini bilgisayara aşina ollmuş web sitesi yapan vede bir miktar ingilizce bilen kişilerin dışında bilen fazla kişi yoktur foruma yeni katıalnlarında bilmemesi normaldir dediği gibi herkes kuralları okumuyor olabilir ...

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Bir konuda açıklık getirmek istiyorum. Türkçe kelimeler ve türkçenin güzelliğini benimsetmeye çalışmaya çalışıyoruz fakat forumlarda hep yabancı tür kelimeler kullanıyoruz. fotohakan_87 arkadaşım "flood" kelimesinin ne anlama geldiğini bilmiyor ve bence de bilmesi zorunlu değil. Tekrar yapmayalım diye uyarı verirsek forum dünyasına yeni katılan arkadaşlarımıza yardımcı olmuş oluruz diye düşünüyorum.Her foruma giren ve kayıt olanlarda forum kurallarını okuyormu merak ediyorum.Yani zaten forum kuralları aslında her forumda aynı ama dediğim gibi forumlara yeni giren yeni üye olan arkadaşlarımız oluyor.Bu konuda onlarada yardımcı olmalıyız.

Elbetteki "flood" kelimesinin ne olduğunu bilmek zorunda değil. Türkçe konusunda bilhassa benim ve yönetimde bulunan diğer arkadaşların hassasiyeti düşünüldüğünde sanırım burada yazmış olduğunuz öz eleştiriyi öncelikle forum kurallarını okumayan siz değerli üyelerimize yapmak gerekmez mi?

Forum kurallarını okumamış olmanız bizim size okumadığınızı varsayarak davranmamazı gerektirmez. Bilakis kurallarda da belirtildiği gibi; Üye olan her kullanıcı forum kurallarını okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

Ayrıca bahsi geçen kurallarımızda "flood" kelimesi ile birlikte açıklaması parantez içinde yapılmıştır:

03-) Foruma mesaj gönderirken, boş mesaj göndermek, konuyla alakası olmayan mesaj göndermek, "+1, bence de, güzel," gibi belli bir amacı, paylaşımı olmayan mesaj göndermek, alt alta aynı içerikli veya ayrı içerikli mesaj atmak flood (arka arkaya aynı içerikli veya farklı içerikli mesajın aynı kullanıcı tarafından foruma gönderilmesi ) olduğu için yasaktır! Aklınıza sonradan bir şey gelirse, yanlış yazdığınız bir şeyi ya da yanlış grafikleri mesaj içeriğinden düzenlemek için mesajınızın altında cevap yoksa mesajınızda ki DÜZELT butonuna tıklayarak ekleme yapınız. Düzenleme işlemi belirli bir zaman sonra gerçekleştirilemeyeceğinden düzenleme butonu aktif olma özelliğini kaybedecektir. Flood içerikli mesajlar silinir. Tekrarı halinde kullanıcıda art niyet tespit edilirse forumdan uzaklaştırılır...

* Yukarıda yazılı olan “Forum Kurallarına” aykırı durumlar hariç, İşveren, İş arayan ve İkinci El pazarı ana başlıklarının altında yayınlanmakta olan ilanlardaki mesaj sahipleri mesajlarının/ilanlarının güncelliğini belirtmek maksadı ile belirli zaman aralıkları (gün içersinde 1 defalık hak) ile güncelleme hakkını sahiptirler.

Amacımız forum adabını öğretmek olsaydı grafik tasarım konularına bu kadar büyük bir forumda yer vermenin daha zor olacağı düşünüldüğünde, üyelerin forum adabını forum kurallarını okuyarak edinmeleri hem bizler açısından hem de gerçekten forumda konularımız ile ilgili bilgi alışverişi yapmak isteyen diğer üyelerimiz açısından daha yararlı bir haraket olacağı düşündeyiz.

Saygılarımla.
Volkan TEKİN

BlueBeach

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Neyse konu amacından sapıcak.Ama bişey daha sölemek istiyorum. "Flood" kelimesi arka arkaya tekrar yapmaktan kastı saniye de yada dakikada da bir yazı yazmak yani hiç durmadan yazı yazmaktır. Arkadaşın ilk mesajıyla ikinci msjın arasında 1 gün fark vardır ve bu "flood" kelimesinin anlamını kapsamaz. Bazen unutulup giden konular arasında kalan konular var hiç dikkat çekilmemiş. Yani arkadaşım fotohakan_87 konusunun tekrar forumun ana sayfasında görünmesini sağlamış ve amacında başarılı olmuşki 2 nci mesajından sonra konusuna cvp alabilmiştir.Yani belki onu yapmasa öle bi konu açmış olabileceğinden kimsenin haberi bile olmucaktı. Aradan geçen 1 günlük zaman farkının flood olarak nitelendirilmemesini sadece hatır ve güncel anlamını taşıdığını da belirtmek isterim.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Neyse konu amacından sapıcak.Ama bişey daha sölemek istiyorum. "Flood" kelimesi arka arkaya tekrar yapmaktan kastı saniye de yada dakikada da bir yazı yazmak yani hiç durmadan yazı yazmaktır. Arkadaşın ilk mesajıyla ikinci msjın arasında 1 gün fark vardır ve bu "flood" kelimesinin anlamını kapsamaz. Bazen unutulup giden konular arasında kalan konular var hiç dikkat çekilmemiş. Yani arkadaşım fotohakan_87 konusunun tekrar forumun ana sayfasında görünmesini sağlamış ve amacında başarılı olmuşki 2 nci mesajından sonra konusuna cvp alabilmiştir.Yani belki onu yapmasa öle bi konu açmış olabileceğinden kimsenin haberi bile olmucaktı. Aradan geçen 1 günlük zaman farkının flood olarak nitelendirilmemesini sadece hatır ve güncel anlamını taşıdığını da belirtmek isterim.

Bahsettiğiniz durum kurallarda da belirtildiği gibi yapıldığı taktirde "kural ihlali" ne girmektedir.

1 gün ya da bir hafta...

Kurallar açık ve nettir. Kurallarımızı okumak her üyenin foruma kayıt olurken yapması gereken ve eğer üye olduysa okumuş olduğu varsayılan yaptırımlardır.

Kurallara uymanız dileği ile...

truant34

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
beşiktaş yazısından sonrakinede bir nokta koyarsan uyum sağlıcaktır

Büşra Giritoğlu

♾️Grafik Gurusu♾️
ayları dizme açısından beğendm ama tasarm olarak bir bjkli olarak beğenmedim arkadaşım hele atatürk resmini şak die dekupesiz koymuşsun.daha artistlik ve farklı bşyler beklermdm.eline sağlık ama yeniymişsn pardon.

fotohakan_87

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yorumlarınız eleştirileriniz için tekrar teşekkür ederim sizlerden gerek forum kuralları ve adabı olsun gerekse grafikerlik anlamında olsun öğreneceğim çok şey var. ilginiz için tekrar reşekkür ederim.

ozkanozel16

🏆Pro Tasarımcı🏆
zemin aşırı koyu, atatürk görseli dequbesiz, renk olarakta uyumsuz, ayrıca sanki sırf biri görseli kurtarsın die konmuş gibi duruyor. Hani ilkokuldaki sihirbazlar gösteri sonunda Türk Bayrağı açıp alkışı toplar ya, ona benziyo... Bir Fenerbahçe S.K. Taraftarı olarak, sizin takım ismini "Beşiktaş J.K." diye hatırlıyorum... "K" dan sonra nokta koymalıydın bu bir imla hatası... Birse sizin takımın renkleri siyah ve beyaz diye hatırlıyorum, siyah ve koyu gri değil :)
Çalışma çalışmadır, ele ve emeğe sağlık :)

noEscapE

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.fiframe.com
yazı ve arka gri fon sırıtmış kartal olmuş ama başka yerde kullansan daha hoş olur

bjkcs

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
tarafsız yorum yapamayacağım... bence çok güzel olmuş... sonuçta karakartal...