Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

2012 takvim tasarımım..

LaYeR

🏆Pro Tasarımcı🏆
kapakur.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
ocak.jpg
ocakarka.jpg
Arkadaşlar sayfaların tamamını yüklemedim genel hatlarıyla tasarım diğer sayfalarda da bu şekilde devam ediyor sadece fotoğraflar değişiyor.. Değerli yorumlarınıza..

Benzer konular

Erkan ERGEN

🏆Pro Tasarımcı🏆
İlk yorumu yakaladim:D Emeğine sağlık mavili :) ama dekupelere biraz daha özen bakim:p Ben sana boyle mi ogrettim:p Genel itibariyle = Şok güzel olmuş:) ama dediğim gibi bittikten sonra at da bir de öyle görelim:)

LaYeR

🏆Pro Tasarımcı🏆
İlk yorumu yakaladim:D Emeğine sağlık mavili :) ama dekupelere biraz daha özen bakim:p Ben sana boyle mi ogrettim:p Genel itibariyle = Şok güzel olmuş:) ama dediğim gibi bittikten sonra at da bir de öyle görelim:)
Evet gerçketen ilk yorumu yakaladın :) Bitti zaten bu çalışma mavilim bastırdık ciltlettik kullanmaya başladık :D Yorumunuz için çok merci.. :))

Erkan ERGEN

🏆Pro Tasarımcı🏆
Evet gerçketen ilk yorumu yakaladın :) Bitti zaten bu çalışma mavilim bastırdık ciltlettik kullanmaya başladık :D Yorumunuz için çok merci.. :))

evet yakaladim:D kaçırsam üzülürdüm zaten sözümü yedim diye:p eh güle güle kullan o zaman mavili :)

ynserg

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
güzel ve sade ellerinize sağlık

tükenmezkalem

🏆Pro Tasarımcı🏆
Dekupeler baya sorunlu , sadelikten yana olayım derken takvim bombos ve ilgisiz kalmıs bu çalışmanız olmamıs emeğinize sağlık diyelim..

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Vay intikam duygusu seziyorum buralarda. :D:D:D