Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

2012

vasili_zaitzev

🏆Pro Tasarımcı🏆
Mayalar eski ve gizemli bir uygarlık.Duyanınız olmuştur.Birçok yönleri hala araştırılıyor.Bunlardan biri de takvimleri ve bu takvim 2012 de son buluyor.Büyük bir yıkımla birlikte insanlığın hızlı bir yükselişe geçeceğine inandıkları bilimadamlarınca maya dilinden tercüme edilmiş.Bu filmin de konusu bu kehanet.Herkese tavsiye ederim ;) (filmin adı 2012 başka video paylaşım sitelerinden de izleyebilirsiniz youtube da HD formatta)

https://www.youtube.com/watch?v=Hz86TsGx3fc

karantina

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
deryademir83.blogspot.com
Efektler dışında hiç bir albenisi olmayan fantastik-komedi filmi resmen...2,5 saat bazı sahneler dışında vasat bulduğum kısacası klişe konu+bol efekt+gişeye oynayan bir film.Beklentimi vermediği için yönetmen Roland Emmerich'e ve hollywood sinemasına tekrar saygılarımı iletiyorum:)Yaşasın Guy Ritchie yaşasın Türk sineması diyorum:)

Nagihann

🏅Acemi Tasarımcı🏅
filme akşam gittim efektler güzeldi gerçekten gerçek gibiydi ama bazı komık yerleri vardı çok güldüm bende mantık hatası okadar fazlaydı ki anlatamam :) örneğin; dünya yıkılıyor kıyametler kopuyor adamlar hala cep telefonlarıyla konuşuyorlar nasıl bir iletişim ağı varsa artık :) deprem oluyor 10.9 şiddetinde yol yarılıyor, gökdelenler yıkılıyor adam otomobiliyle depremden kaçıyor üstelik bide yıkılan binanın içinden geçiyor, yanardağdan öte topraktan lavlar çıkıyor ateş topları düşüyor heryere ama yine adam bundan kazasız belasız kurtuluyor üstelik o basınçta sıcaklıkta uçakta nasıl uçuyorsa artık :) hele bide bir otomobilin uçaktan atlama sahnesi vardı karların üstüne araba parçalanmayı bırak farları hala yanıyordu ya :D küçük birde oğlan var babasına yardım edicem diye velet bir dalıyor suyun içine nasıl ciğer varsa artık neredeyse 3 dk küçük çocuk çıkmıyor suyun altından :D öle yani... Salon tam doluydu iyi gişe başarısı olur :)

vasili_zaitzev

🏆Pro Tasarımcı🏆
Ben de dün izledim ve kesinlikle tavsiye ederim ;)
Efekte doyacaksınız ;)

a.g.s.l

👑Efsanevi Grafiker👑
Paylaşım için teşekkürler karantina ;)

whampir19

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
kurtlar vadisi gladyo ya gittim buna gitmedim bin pişmanım ama ilk fırsatta gideceğim

dt

🌟Usta Tasarımcı🌟
film sırf görsel efekt. başka hiçbirşey yok bence. o kadar gerçekdışı ki herşey yok o kadar bu kadarda değil diyo insan izlerken. herşey bunların arkasında oluyo. adamlar arabayla giderken kıyamet bi metre arkalarında kopuyo ve arabadaki iki çocuk dahil herkes en fazla banka soygununda rehin edilmiş kadar panikler :D ama sahneler müthiş gerçekten. sırf o sahneler için izlenebilir yani film bence :D

redeath333

🏆Pro Tasarımcı🏆
Ben pek beğenmedim; benim tarzım değilmiş :D