Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

21. Yüzyıl Savaşları Kapak Tasarımı

Salihano

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar yazıyordum ancak yarım bıraktım bu romanı... 13 Yaşındayım ve photoshop kullanmayı bilmiyorum bunuda photoshopla değil gimple yaptım.

22629702739437186833.png

Braveart

♾️Grafik Gurusu♾️
Roman yazmayı mı seviyorsun, tasarım yapmayı mı? Hangisinde daha yetenekli olduğunu düşünüyorsun?
Bence birisinde karar kılıp ona yoğunlaşmalı ve kendini geliştirmelisin. Henüz romanların hakkında fikrimiz yok tabi.
Ama tasarımların konusunda 13 yaş baz alındığında söyleyecek pek bir şey olmuyor, sadece olmamış, kendini geliştirmeli ve eğitimini almalısın demek kalıyor.

Salihano

🌱Yeni Üye🌱
Elbette roman yazmak. Bunların olmadığını biliyorum. İnternetten resim bulup sadece dağıtma efekti kullanarak ne kadar iyi yapabilirimki zaten?

Fikrin yoksa göstereyim. Böylece büyük biri(galiba büyüksün) yazılarım hakkında büyük birinin görüşlerini almış olurum.

13 Yaşındayım diye öyle acayip dandik bir şey bekleme sakın.

Braveart

♾️Grafik Gurusu♾️
Elbette roman yazmak. Bunların olmadığını biliyorum. İnternetten resim bulup sadece dağıtma efekti kullanarak ne kadar iyi yapabilirimki zaten?

Fikrin yoksa göstereyim. Böylece büyük biri(galiba büyüksün) yazılarım hakkında büyük birinin görüşlerini almış olurum.

13 Yaşındayım diye öyle acayip dandik bir şey bekleme sakın.

Elbette romanın konusunda bu işte bilgili ve daha sağlıklı değerlendirmeler yapabilecek kişiler vardır. Onlardan fikir almanı öneririm.
Ben sadece yol göstermeye çalıştım. Kötü bile olsa 13 yaşında bir şeyler yapmaya kalkışman, bu kadar iştahlı olman takdire değer.
Sadece yolun açık olsun diyebilirim :)