Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

2kartvizit çalışmam..

Sonay Görkem

👑Efsanevi Grafiker👑
Herkese kolay gelsin...

Aslında bu işleri sunmakta çok zorlandım..Her defasında konu açmak için girdiğimde siz büyüklerimin çalışmalarını görünce vazgectim..:(

ama şimdi bi cesaretle koydum bakalım eleştirileri iple çekiyoorum :)

Dip Not :daha çok yeni sayılırım grafikde:sadsmile:

kuzeyyi5.jpg

Benzer konular

seksenbes

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence grafik tasarımda herzaman eleştiriye açık olmak lazım ki farklı fikirleri birarada toplayıp daha başarılı tasarımlara imza atabilmek için,cesaretinden ötürüde seni kutluyorum

çalışmaların yeni başlamana göre bence hiç fena değil,kuzey enerji için daha okunaklı bir font bulursan daha iyi olacaktır.alltaki kartvizitte de adres şeridinde turuncu şerit üstünde beyaz renk kullanman daha güzel ve okunaklı olmasını sağlayacaktır.

I3oI2a

🌟Usta Tasarımcı🌟
ellerine saglık bence olmus ama ikincisinde isimi yazdıgın fontu daha duz yazabilirdin hem kartvizitte font karmasalıgını onlerdin hemde daha iyi olurdu ve birde sunu eklemek istiyorum bence oku kucultmelisin ok yonlendirici dikkatini ustune toplayan olmamalı....

cengiz669

♾️Grafik Gurusu♾️
yeni olmana rağmen hiç fena değil bunu yapamayanlarda var bi bu yandan bak bence. ama çalışırken kenarlara çok yaklaşmasan daha iyi olur en azından 3-4 mm kalamsı daha iyi olur kesimlerde problem çıkmaması için eline sağlık iyi çalışmalar

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
arkadaşlar gerekeni söylemiş... madem yenisin bende bişey yazmak istedim...istemek başarmanın yarısı ve diğer yarısı senin hayal gücün ve bunları gerçeğe dönüştürebilmen...eminim çok yol katedeceksin, gelecek vadediyosun...güzel ve başarılı çalışmalara imzalar atman dileğiyle...:)

Sonay Görkem

👑Efsanevi Grafiker👑
çok teşekkür ederim yorumlar için...

birincisi evet turuncu üzerine beyaz daha hoş duruyor ... onuda deniyorum..

ikincisi bu belki büyük bi hata ama önce işi çalışıp baskıya yollamadan kesim alanlarına dikkat ediyorum :(

ZUCKER yorumunuz beni çok etkiledi ve şevke getirdi desem yerididr:)

herkese tşk edrm tekrardan söylediklerinizi kesinliklle dikkate alacağım....

tristan78

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.grafiky.com
urunlerden cok senin hakkinda bana dusundurdukleri seyleri soyleyecegim. Senin kafan konsept islerine kesinlikle cok iyi basiyor. 2 sinde de kurgu cok basarili. bu ozelliginin uzerine gitmelisin bence. 2 numarayi cok begendim. 1 dede dusunce cok basarili fakat amatorce tasarlanmis logo ve kullanilan efektler konsepti bogmus.

Sonay Görkem

👑Efsanevi Grafiker👑
teşekkür ederim yorumun için...aslında gercekten cok sevdiğim bi iş oldu çıktı tasarım ben yaparken bana olağan üstü zevk veriyor... ama cevremde iş ortamım da; takıldığım veya yapamadığım noktalarda danışacağım tek kişi yok o yüzden ilerlemek biraz zaman alıyor... ilerlemesinin tek kaynağı siz ve sizin bilgi birikiminiz oluyor..

aslında bende şöyle bi kartlara baktığımda evet ikincisi daha şık ve sade olduğu fikrini uyandırıyor...birincisi ise göz yoruyor sanki, biraz daha üstüne gitmeli,yim belki..:)

neyse yorumlar için tkrardan teşekkür ederm..

graffiti82

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ilk tasarımda banner rengi ve yazı fontu üzerinde biraz oynansa olacak gibi..

ikinci tasarımın çok şık olmuş...

Sonay Görkem

👑Efsanevi Grafiker👑
bi dahakinde dediğiniz hususlara dikkat edeceğim...