Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

3 Boyut 2008 den 2050 ye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tafo702

🌱Yeni Üye🌱
Bir balığın elinde olmayan kaderine yolculuğu

20502008ww3.jpg

toprakasi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
baya bir emek harcmışsın besbelli decobelerine biraz daha özen göstermelisin ama bence çok güzel düşünce mantığın.. Başarılar

Hakan Emen

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Düşünce Güzel!!!

Fikir Olarak iyi düşünülmüş ancak uygulama dahada iyi olabilirdi bence... Bundan sonraki haklarınıda kullanmayı düşünüyorsan bence acele etme birazdaha zaman ayır ve uğraş... bence daha iyisini yapabilecek yetenektesin.... Başarılar dilerim.

Smoke6

🌟Usta Tasarımcı🌟
evet istanbul'un 2008'deki Eşsiz Manzaralarından Biri Galata ve 2050'de Teknoloji Cağındaki Galata Neyse Konumuz Bu Değil Düşünce Süper Çalışma Güzel Bir Çalışma Mantıklı Bir Çalışma 2008'den 2050 Yılına Yani Küresel Felakete Geçiş Yapan Bir Yunus Çalışma Çok Güzel Olmuş Çalışmalarının Devamını Diliyorum tafo702 ve Başarılar diliyorum..

N/A8

♾️Grafik Gurusu♾️
Fantastik bir öykü gibi çalışmanız ama gelecekte yaşayacaklarımıza da bir örnek.

Teşekkürler emeğiniz için. :)

tafo702

🌱Yeni Üye🌱
yorumlarınız için tşk.ederim uyarılarınızı dikkate alacağım

haliluzun

🏅Acemi Tasarımcı🏅
eğer fikir kazanacaksa süper ama tasarım ve detay işin içine girerse biraz gayret gerekir..

N/A5

🌟Usta Tasarımcı🌟
Emeğine sağlık bayağı bir uğraş vermişsin düşünce süper:D benimde aklıma geldi ama dedim kesin başkası yapmıstır... :D:D:D

kurt_12348

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşım flue yi çok kulanmışın ama süper bişey olmuş.

grafakirim

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.efsanat.com
merhaba tafo çalışma hakkında yorum yapmadan manipülasyon hakkında biraz konuşmak istiyorum. Çalışmalarda denge olmalı ve oran orantı olmalı en önemlisi atmosfer olmalı bir çalışamyı 3d den alıp atmosfer yani fog eklemeden işlenmemiş olarak yayımlanması biraz düşündürücü gelelim genel mantıkla olaya bakmaya tasarım genel olarak bir bütünse sağdaki küresel deformasyona uğramış dünyada kuruyan boğaz biraz derin ve ürkütücü olmalı direk sahil görünüyor. ve sadece bir kaç balık iskeleti yetersiz kaldmış derim ve bu kadar deforasyondan binalarda etkilenmeli diye düşünüyorum. Son olarakda çalışmayı İstanbul boğazı yada denizi üzerinde yapmak bir mantıklı bir kararmıdır bilmiyorum denizler kurumuycak seviyesi yükselicek onun için biraz daha düşünce ve daha fazla işçilik diyorum ama beni kesinlikle yalnış algılamanı istemem tamamen yardımcı olmak istiyorum. iyi çalışmalar

gasiha

🌱Yeni Üye🌱
Ben bu tasarımı bir yerden hatırlıyorum.Başka bir grafik sitesinde aynı bu mantilitede hatta bazı şeyler bile aynı, acaba ordakini de mi sen yaptın yoksa ESİNLENDİN Mİ :p Eğer o sitedeki yapılan tasarımla bu tasarım aynı kişiyse yani hiç bir alıntı yoksa emeğinize sağlık gerçekten çok başarılı, zeka ürünü bir tasarım..

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Ben bu tasarımı bir yerden hatırlıyorum.Başka bir grafik sitesinde aynı bu mantilitede hatta bazı şeyler bile aynı, acaba ordakini de mi sen yaptın yoksa ESİNLENDİN Mİ :p Eğer o sitedeki yapılan tasarımla bu tasarım aynı kişiyse yani hiç bir alıntı yoksa emeğinize sağlık gerçekten çok başarılı, zeka ürünü bir tasarım..

Yarışmada bu gibi bir yorum ile buraya mesaj yazıyorsanız elle tutulur bir örneğiniz olması gerekiyor ? . Lütfen bahsettiğiniz tasarımı bizimle paylaşırmısınız ?

tafo702

🌱Yeni Üye🌱

( gasiha ) bu çalışmayı ben yaptım 102 layer var burda isteyenede psd halini yollarım eğer bir yerde gördün ise linkini verirmisin. eğer veremiyorsanda böyle söylemlerde bulunma. emeğe biraz saygı...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...