Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

3 boyutlu bir oyun için Yardım

DeepStudio

🌱Yeni Üye🌱
Abilerim, ablalarım ve kardeşlerim ben bir arkadaşımla bir yola girdim. 3 boyutlu bir oyun tasarlayacağız. Türkiye'de araba simülasyonu daha önce hiç rastlamadım ve bir ilk olacağını ve çok güzel olacağını düşünüyoruz. Benim çizim ve grafik bilgim biraz var arkadaşımın ise kodlama beraber girdiğimiz bu yolda sizden ricam bize yardım edip bilgilendirmek. Şimdiden teşekkür ederim... :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Şahsi fikrim size ait tek bilgilendirme şu olabilir ''İşi bilen birine yaptırın.''

Fakat illaki biz yapacağız, bu konuda yardımı illaki istiyoruz diyorsanız ise yardım istediğiniz konunun içeriğini ''net'' olarak yazmanız veya başlamış olduğunuz bir çalışmanın takıldığınız kısmında ki detayları sormanız en mantıklısıdır.

DeepStudio

🌱Yeni Üye🌱
Öncelikle teşekkürler. İşi bilene yaptırırsak biz ne yapacağız ki bizim amacımız bizim bir şeyler yapmamız, bir şeyler üretmemiz ve kendimizi geliştirmemiz başkasına yaptırırsak bir anlamı kalmaz yani. Haklısınız net bir şekilde ifade etmem gerekiyor o zaman;
İlk nasıl başlayacağız? buna yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler. :)

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Öncelikle teşekkürler. İşi bilene yaptırırsak biz ne yapacağız ki bizim amacımız bizim bir şeyler yapmamız, bir şeyler üretmemiz ve kendimizi geliştirmemiz başkasına yaptırırsak bir anlamı kalmaz yani. Haklısınız net bir şekilde ifade etmem gerekiyor o zaman;
İlk nasıl başlayacağız? buna yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler. :)

Kullandığınız programlar, geometriniz, matemetiğiniz, görsel yetileriniz, karakalem çizimleriniz, karakter - obje tasarımları ve bunların ar-ge uygulamaları (eskiz, çizim, 3d, Animasyon..) ne durumdasınız? Hangisinin ne kadarını biliyorsunuz?

onresr

🌱Yeni Üye🌱
güzel birşeyler yapmak istiyorusunuz birşeyler üretmek ve yaratmak istiyorsunuz tamam güzel de nerden başlayacağını bile bilmiyorsun. en azından söyle bir birşey yapmak istiyorum de ki insanlar sana yardımcı olsun.... daha en basını soruyorsan ileriki aşamalarda daha coook soru soracan demektir. bu durumda da yine sen üretmiş olmicaksın... benimde sana tavsiyem bilen birine yaptır.