Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

30 Ağustos Zafer bayramı

guvenmx

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.sukrucerci.com
30 Ağustos Zafer Bayramı çalışmam sizlerle.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün fptoprafıyla tipografik bir yorumu birşeştirerek.
Zaferin enmini belirten sözünü metin olarak sundum.

2 çalışmayla sizi baş başa bırakıyorum. biri dikey ikincisi ise yatay olarak tasarlanmıştır.

1) dikey

30austoszaferbayramdikeaz4.jpg

2) yatay

30austoszaferbayramyatakp3.jpg

Benzer konular

tirEdsOuL

♾️Grafik Gurusu♾️
delik deşik bir atatürkle karişnizdayim diyorsun yani :) şaka bi yana ellerine sağlik güzel olmuş ama yazılarak tam olarak okunmuyor, arada birkaç harf harcanmiş..

ertiryaki

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
delik deşik bir atatürkle karişnizdayim diyorsun yani :) şaka bi yana ellerine sağlik güzel olmuş ama yazılarak tam olarak okunmuyor, arada birkaç harf harcanmiş..

tirEdsOul'e katılmamak içten değil.. emeğine sağlık..

guvenmx

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.sukrucerci.com

Güzel yorumunuz için teşekkürler. Güzel zafer bayramlarına hep birlikte. okunuyor diye bilirim. harfler kısmındada baktım ama göremedim tekrar teşekkürler yorumunuz için

tirEdsOul'e katılmamak içten değil.. emeğine sağlık..

Sizede yeşekkürler tirEdsOuL a katıldıkğınız için.

grafipapatya

♾️Grafik Gurusu♾️
ben beeğendim.
osnuçta çoğumuzun aklına gelmeyen farklı çalışmalar.
kutluyorum.

tirEdsOuL

♾️Grafik Gurusu♾️
Güzel yorumunuz için teşekkürler. Güzel zafer bayramlarına hep birlikte. okunuyor diye bilirim. harfler kısmındada baktım ama göremedim tekrar teşekkürler yorumunuz için

Ağustos'daki -t'yi
Bayramınız'daki -ı'ları
Kutlu Olsun'daki -t ile -l'yi görebiliyorsunuz yani ?

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
güzel bi çalışma şükrü...bence yazının okunamamasında zaten güzellik...işin inceliği..eline sağlık...farklılığını gene ortaya koymuşsun tebrik ederim...kolay gelsin...

tirEdsOuL

♾️Grafik Gurusu♾️
tamamen görsel olarak bakarsak haklisin Zuckercim.. ama bu bayrami sadece bizim bilmememiz lazim, Zafer Bayramımızı bilmeyen insanlarinda okuduklarinda anlamalari gerekiyor diye düşünüyorum..

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
tamamen görsel olarak bakarsak haklisin Zuckercim.. ama bu bayrami sadece bizim bilmememiz lazim, Zafer Bayramımızı bilmeyen insanlarinda okuduklarinda anlamalari gerekiyor diye düşünüyorum..

sende farklılığını koydun gene ortaya...inatçı bi keçisin...:):):)
haklı olabilirsin arkadaşım ama bu anlamda bakmamayı deneyip tasarım olarak değerlendirsen...biz anlaşılır olsada ne zaman sesimizi duyurabiliyoruz ki zaten...

guvenmx

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.sukrucerci.com

güzel bi çalışma şükrü...bence yazının okunamamasında zaten güzellik...işin inceliği..eline sağlık...farklılığını gene ortaya koymuşsun tebrik ederim...kolay gelsin...

Yapmış olduğun yorum için teşekkürler. birde benim çalışmamın arkasında durarak gerekli açıklamayı yapmışsın bunun içinde ayriyetten bir teşekkür borçluyum. Teşekkürler.

Tekrar görüşmek üzre.

Ağustos'daki -t'yi
Bayramınız'daki -ı'ları
Kutlu Olsun'daki -t ile -l'yi görebiliyorsunuz yani ?

sende farklılığını koydun gene ortaya...inatçı bi keçisin...:):):)
haklı olabilirsin arkadaşım ama bu anlamda bakmamayı deneyip tasarım olarak değerlendirsen...biz anlaşılır olsada ne zaman sesimizi duyurabiliyoruz ki zaten...

iyi günler yapmış oldugunuz ilk yorumdan ben geçen metinden bahsediyorsunuz sanırım.

okunuyor demenim buydu sanırım yanlış anlama sonucu oluşan bir durum.

Evet 30 Ağustos Zafer Bayramı kısmına gelince. ordaki okunaklık durumunu gözün tamam lamasından yana kullandım. birde tasarımsal etkinin görülmesini istedim. bunun nedenidir.
Tasarım tek halinde bile direk göze çarparak "30 Ağustos Zafer Bayramınız Kutlu Olsun" okunmaktadır. okunmayan harfleri ise tamamlamacı zihnimizle bitirmiş oluyoruz.

teke indirgediniz geneli görmek gerek. takrar teşekkürler güzel yorumunuz için.
Tekrar Teşekkürler.

bir başka çalışmada görüşmek üzre.

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
arkasında durulacak çalışmalar olduğu için duruyorum şükrü...beğenerek takip ediyorum çalışmalarını...kolay gelsin...

burcubalaban

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bikaç yerde biraz fazla kaçmış delikler yatay halinide çok beğendim ellerine sağlık

guvenmx

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.sukrucerci.com
bikaç yerde biraz fazla kaçmış delikler yatay halinide çok beğendim ellerine sağlık

burcu güzel yorumun için teşekkürler. delikler derken sanırım 30 Ağustos Zafer BAyramı yazan yerden bahsediyordun. sanmıyorumki fazla olsun yineden görüşüne sayğı duyuyorum takrar teşekkür ettim.

organic.candy

🏆Pro Tasarımcı🏆
yaptığın çalışma hoşuma gitti yazı biraz zor okunuyor o kadar emeğine sağlık :smile: