Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

3D Home V8 (Mimari ) ve maketler

mimar111

🌱Yeni Üye🌱
Herkese sağlık başarı ve mutluluklar diliyorum. Aranıza yeni katıldım.3D Home V8 programında yaptığım mimari (2D, 3D) ve maket çalışmalarımı fırsat buldukça sizinle paylaşmak istedim.
Ve bunlardan bazıları, umarım beğenirsiniz.

3D Home V8

Maket 1/50

Maket 1/100 - 1/50

Son düzenleme:

Benzer konular

azzap

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
üstatsen bi harikasın ya.... ellerine sağlık...

t-ozturk

🌱Yeni Üye🌱
çok başarılı çalışmalar tebrikler yalnız bişey dikkatimi çekti insanların binalarla orantıları... eğer bunlar profesyonel çalışmalarsa göze batan bi ayrıntı ama amatörse mesele yok eline sağlık dediğim gibi çok başarılı

mimar111

🌱Yeni Üye🌱
Maketteki insan figürleri ölçekli tamamen bina ölçeği ile aynı. 3 D ye gelince orada çok azda olsa ölçek sorunu olabilir çünkü projeyi atıyorum 1/ 100 çalışıyorsunuz sorun yok ama projeye resim eklediğiniz zaman bu mimari ölçekle bağdaşmıyor tamamen jpeg onun oranı pixel veya cm olarak olduğu için orantı bozukluğu olabiliyor. Düzelmezmi tabiki düzeltilebilir .yorumunuz için teşekkürler t-ozturk

18asker

🌱Yeni Üye🌱
Maketler tek kelimeyle harika, eline sağlık...,
ama renderlerin için aynını söyliyemiycem, photoshopa çok dalmışsın.
Olabildiğince max de bitirmeye çalış işi, böylece ışık-gölge daha 3d sonuçlar elde edersin. Phoroshop kullanıcaksan da farklı resimlerden aldığın parçaların tonlarını birbirine yaklaştırmaya çalış, senin resim çok alacalı bulacalı ve karışık görünüyo...
saygılar...

cagrinho

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ellerine sağlık, çok güzel