Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

3d max hazır model

goxel

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba arkadaşlar

3D max kullanıcısıyım ve hazır mobilya modellerine ihtiyacım var önerebileceğiniz iyi bir site varsa sewinirim herkese şimdiden teşekkürler ...

Son düzenleme:

Benzer konular

MONASTERY

👑Efsanevi Grafiker👑
Lütfen konu açarken ilgili bölümde olmasına dikkat ediniz.

didemaltindag

🌱Yeni Üye🌱
ben açamıyorum hangi programdan açmak lazım yardımcı olurdanız sevinirim

klbk

🌱Yeni Üye🌱
3d max i yeni yeni öğrenmeye çalışanlardanım
bu verdiğiniz sitedeki modelleri max de nasıl açabilirim
yardımcı olursanız sevinirim :)

byzade

🌱Yeni Üye🌱
mrb arkadaşlar..Eczane ile ilgili hazır modele ihtiyacım var..Yardımcı olursanız sevinirim..şimdiden teşekkürler..

byzade

🌱Yeni Üye🌱
mrb arkadaşlar işyeri mekan dersi çalışmam için eczane ile ilgili hazır modele ihtiyacım var..yardımcı olrsanız çoook sevinirim..şimdiden çok teşekkürler...

savaskimil

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba,
Arkadaşlar yanlış yapıyorsunuz. Sebep :
1) Internetten bulduğunuz bedava max dosyaları segment sayıları yani polygon sayıları yüksektir. Bu yüzden render aşamasında yani sonuç alırken sistemi çok yavaşlatırlar. Sizin 10 dakikada alacağınızı renderı saatler sonra alır eğer bilgisayarın rami yeterli değil ise max programını hata verip kitler.
2) Internette dosya arayıp bulmak zaman kaybıdır. Onu arayıp ideali bulana kadar zaten daha iyisini ve daha güzelini kendiniz modellersiniz.

Çözüm :
Max programını kullanarak kendiniz modelleyiniz. Bunu yapamıyorum diyorsanız, istediğim olmuyur derseniz eğitim eksiği var demektir.
https://www.sanalogretim.com/set_Max2010.aspx
bu setimizde yaklaşık olarak 400 adet ürün modellenmektedir. Burada hem modellemeyi yapmayı öğreniyorsunuz. Hem de düşük polygonlu ürün modellemiş oluyorsunuz.
Bunları yazarken amacım setimizin reklamını yapmak değildir. Yazılanlar yani arananlar neticesinde bunu yazmam gerektiğini hissettim.
Yıllarca bu işten ekmek kazanan birisi olarak yani maxci olarak söylüyorum. Arama ile vakit kaybetmeyin kendiniz modelleyiniz. Zamanla da kendi kütüphaneniz oluşacaktır.
Saygılarımla,

Savaş KIMIL