Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

3D Smax Programinda Tecrübeli Arkadaslar - Türkiye Geneli

iskender0808

🌱Yeni Üye🌱
3D Smax Programinda Tecrübeli Arkadaslar

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Smax - CorelDraw

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Merhabalar Arkadaslar

3D Smax Programinda Deneyimli Arkadaslar Aramaktayiz.
Isyerimiz Sadece Tabela Üretimi Yapmaktadir.
Aradigimiz Arkadasin Bize Yardimci Olacagi Musterilerimizin Islerinin Bitmeden Once Kendilerine Gostermektir.
Musteri Isi verir Bize yardimci Olacak Olan Arkadas Bilgileri Bizden Alir Tabelayi Pc Ortaminda Cizimini Yapar Gece Goruntusu ve Gunduz Görüntüsü. Bizde Musteriye Onaylatiriz.. :)

Ilgilenen Arkadaslar Olursa aşağıdaki e-posta Adresinden Mail Gönderebilirler

Simdiden Herkeze Tesekkür Ederim

E-posta: alabolu@hotmail.de

Benzer konular

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

chucky

🌱Yeni Üye🌱
Malum son zamanlarda freelance çalışan arkadaşlar para alma konusunda sıkıntı çekiyor. Size tasarım verilecek siz müşteriye onaylattıracaksınız. Düşük kalite verilse müşteri beğenmez kaliteli göndersek parayı önceden vermezssiniz. Güvensiz zamanlar şu an. Üstünüze alınmayın genel bir durum.

alpser

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Üstadım bu sektörde sanırım yenisiniz Yada acemisiniz Bu tarz projelerde %50 si avans miktarı ile çalışılmaktadır. Sizden avans almayan kişide bırak işi iğne oynatmaz.Hele hele
animasyon projelerinde.Render almak kolay iş değildir. Bu arada Mete beye iş yapmıştınız
sanırım Bir olumlu yazan sizsiniz Bizden iyi bilmeniz gerekir bu işleri. Üstünüze alınmayın genel bir durum.

bright

🌟Usta Tasarımcı🌟
ilanınızda ilginç bir nokta var o da şu, biz sizin istediğniz çalışmayı müşteriniz görsün diye yapıcaz kaldı ki sizin istediğniz de bu, yani burda amaç renderi beğendirmek değil, sizin yaptığınız çalışmayı müşteriye göstermek olacak bu durumda müşterinin vermiş olduğu onay rendere değil sizin yabacağınız çalışmaya olacak dolayısıyla müşterinizin beğendiği yada beğendiği görsel bizim 3d olarak yaptığımız çalışma değil, sizin bizden istemiş olduğunuz yani müşteriye gösterecek olduğunuz çalışmadır. yani müşteriniz beğenme ya da beğenmeme onayını sizin projenize yapacak bizim yaptığımız rendere değil umarım anlatabilmişimdir

Black1907

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.artstation.com
ilanınızda ilginç bir nokta var o da şu, biz sizin istediğniz çalışmayı müşteriniz görsün diye yapıcaz kaldı ki sizin istediğniz de bu, yani burda amaç renderi beğendirmek değil, sizin yaptığınız çalışmayı müşteriye göstermek olacak bu durumda müşterinin vermiş olduğu onay rendere değil sizin yabacağınız çalışmaya olacak dolayısıyla müşterinizin beğendiği yada beğendiği görsel bizim 3d olarak yaptığımız çalışma değil, sizin bizden istemiş olduğunuz yani müşteriye gösterecek olduğunuz çalışmadır. yani müşteriniz beğenme ya da beğenmeme onayını sizin projenize yapacak bizim yaptığımız rendere değil umarım anlatabilmişimdir

Yok artık o kadarda değildir ya ! burda yaptırdığı işi kendi işiymiş gibi satacak diyorsun yani ? sanmıyorum o kadarda olmaz ! en fazla arada komisyonculuktur

iskender0808

🌱Yeni Üye🌱
Malum son zamanlarda freelance çalışan arkadaşlar para alma konusunda sıkıntı çekiyor. Size tasarım verilecek siz müşteriye onaylattıracaksınız. Düşük kalite verilse müşteri beğenmez kaliteli göndersek parayı önceden vermezssiniz. Güvensiz zamanlar şu an. Üstünüze alınmayın genel bir durum.

tabiki haklisiniz sizin sartlariniz ve benim sartlarim uydugu taktirde sorun yasanmaz

onemli olan iki tarafli anlayis tek tarafli degil iyi ginler dilerim

iskender0808

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaslar Lütfen Ustunuze Alinmayin ama

burada isi biliyorum diyipte (((( gercekten isten anlamayan cok arkadasimiz var )))))
benim amacim kesinlikle kimsenin emegini kullanmak degil yukarda arkadasta belirtti
komusyon olarak calisiyoruz...

konu acik ve net isterse %50 on odeme olur ister düsük cözunurluklü olur

Ben su durumlada karsilastim Ornekler gönderen arkasaslar süper ornekler var ben %50 gönderiyorum arkadas istedigimi yapamiyor.
ben düzetmeye calisiyorum

sikiliyor ve devam etmeden gidiyor ben isi kaybettigime mi yanayim parami kaybettigimemi yanayim

cevap bekliyorum kimse is verene güvenmiyor biz neden güvenelim ????

alpser

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Üstadım Burada önemli olan güvendiğiniz arkadaşlara iş vermektir. Ben iş veren olsam öncelikle uzmandan işine ne kadar bağlı bunu anlamaya çalışırım İşine düşkün bir insan işin takibini yapar sizi yönlendirir. Sizden belkide piyasa fiyatının iki katı kadar ücret talep eder.Ancak profesyoneldir Beklentilerinizi tam anlamıyla karşılar Sizinle aynı dili konuşur İstediklerinizi ve beklentilerinizi en iyi şekilde çözmeye çalışır Hataları en iyi zamanda bitirip teslim etmektir amacı . Buda karşılıklı iletişimde olur Hocam anlattığınız kadarı ile sizden kaynaklı bir durum oluşmuş Profesyonel uzman işi değil müşteriyi kendine bağlar İşin devamlılığı önemlidir.Ödeme konusunda da emeğinin karşılığını alacaktır.Almalı dır. Freelance çalışıyor demek bedavaya çalışıyor demek değildir Emek sömürücülüğü sadece o inasanın zaafını gösterir Yarın birgünde bu iş çıkar Rezil olduğu ile kalır Şimdi sizin sorduğunuz soruyu size soruyorum

Olay iş verene güvenmekte değil Sizce etik olmayan davranışlardan kaçınmak değilmidir?

Hitap Şekli,Düşünce Tarzı,Gerekenleri zamanında yerine getirmeme vs; düşünceler o işi alıp almama durumumu belirler

Son düzenleme:

iskender0808

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaslar Tesekkür ederim Herkeze
Ilan Güncel Degildir Su An Icin Gerek Kalmamistir...

Alpsn Arkadasimizda Güzel Seyler Yazmis Renk Vermis Kendisine Tesekkür Ederim

Saygilarimla...

bright

🌟Usta Tasarımcı🌟
Yok artık o kadarda değildir ya ! burda yaptırdığı işi kendi işiymiş gibi satacak diyorsun yani ? sanmıyorum o kadarda olmaz ! en fazla arada komisyonculuktur

böyle bir anlamı nasıl çıkardın merak ediyorum, yazıyı dikkatli okumanızı tavsiye ederim

bright

🌟Usta Tasarımcı🌟
Arkadaslar Lütfen Ustunuze Alinmayin ama

burada isi biliyorum diyipte (((( gercekten isten anlamayan cok arkadasimiz var )))))
benim amacim kesinlikle kimsenin emegini kullanmak degil yukarda arkadasta belirtti
komusyon olarak calisiyoruz...

konu acik ve net isterse %50 on odeme olur ister düsük cözunurluklü olur

Ben su durumlada karsilastim Ornekler gönderen arkasaslar süper ornekler var ben %50 gönderiyorum arkadas istedigimi yapamiyor.
ben düzetmeye calisiyorum

sikiliyor ve devam etmeden gidiyor ben isi kaybettigime mi yanayim parami kaybettigimemi yanayim

cevap bekliyorum kimse is verene güvenmiyor biz neden güvenelim ????
m
işte buna katılıyorum

alpser

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaslar Tesekkür ederim Herkeze
Ilan Güncel Degildir Su An Icin Gerek Kalmamistir...

Alpsn Arkadasimizda Güzel Seyler Yazmis Renk Vermis Kendisine Tesekkür Ederim

Saygilarimla...

Rica ederim Bu konuyu fazla uzatmaya gerek yoktur "Neticede her söz sahibini bağlar"