Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

3D Tasarım - Modelleme Yapabilecek Arkadaşlar Bana Ulaşabilir mi? - Türkiye Geneli

sbryldrm

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.thinkmedya.com
3D Tasarım - Modelleme Yapabilecek Arkadaşlar Bana Ulaşabilir mi?

Program/Seviye: 3d studio max veya benzer bir program kullanarak en az aşağıdaki linkten göreceğiniz çalışmaların kalitesinde çizimler yapabilmelisiniz

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Konsept etkinlik alanı tasarımı konusunda bizim düşüncelerimizi 3d olarak çizebilecek, çizilen 3d tasarım 3d olarak üretileceğinden çalışmanın üretime uygun olarak hazırlanması gerekmektedir.

Bu tarz çalışmalar için freelance olarak çalışabileceğimiz arkadaşlara ihtiyacımız bulunuyor.

E-posta: sabri@seyritemasa.com

Telefon: +9 0216 740 05 06

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

kanvekan

🌱Yeni Üye🌱
Mail adresi var alt tarafta seyritemasa.com
O adresden bahsediyorlar

idanimation

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
vimeo.com
@kanvekan öyle olabileceğini düşünüp adreslerine baktım. Adreslerinde 3d model ile alakalı birşey göremedim. Eğer sen görebilmişsen lütfen link paylaşırsan sevinirim.